Платная консультация
Платная консультация быстрее и эффективнее

Бесплатная консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов

Украина

Документы для провоза за границу собак

16.05.2012 12:34
Здравствуйте! Я собираюсь в скором времени уехать на ПМЖ в Германию, и беру с собой свою собаку. Подскажите пожалуйста, какие именно необходимы на нее документы, для легального ее провоза за границу? Спасибо!Ответы юристов

0
фото
Off-line Удаленный Пользователь
ответил 16.05.2012 12:34

Правила, які застосовуються для перевезення собак, котів та тхорів між державами–членами Європейського Співтовариства були уніфіковані Постановою 998/2003/СЕ від  01.10.04 року. Згідно з даним документом, собака, кіт або тхір, що перетинають кордони Європейського Співтовариства, повинні дотримуватися певних вимог.

Загальний список необхідних документів для вивозу собак, котів та тхорів за кордон:

-          Електронна ідентифікація. Вживлений під шкіру тварини мікрочіп повинен відповідати стандарту ISO 11784, ISO11785.

-          Ветеринарний паспорт міжнародного зразка (фото тварини, якщо вона досягла 1 року).

-          Вакцинація проти сказу. Лікар ветеринарної медицини робить відмітку у ветеринарному паспорті (назва вакцини, підпис, печатка, дата) після перевірки ідентифікації тварини. Термін дії вакцинації залежить від використаної вакцини і не може перевищувати 1 рік. Вакцинація повинна бути проведена тваринам віком від 3 місяців і не пізніше ніж за 1 місяць до виїзду. Особа, яка бажає провезти з собою тварину віком до) 3 місяців, повинна перед цим довідатися у країні в'їзду, чи дозволено це в цій країні.

-          Форма № 1 вет. Форма видається лікарем ветеринарної медицини не раніше ніж за 3 дні до виїзду тварини за кордон.

-          Довідка про аналіз крові на титрування антитіл вимагається між 4 та 12 місяцем після вакцинації проти сказу. Вивчення взятої на аналіз крові повинно проводитися в акредитованій лабораторії , а вміст нейтралізуючих антитіл повинен становити не менш ніж 0,5 МЕ/мл.

-          Дегельмінтизація та обробка тварини проти ектопаразитів, про що свідчать відмітки лікаря ветеринарної медицини у ветеринарному паспорті. Лікування від глистів та кліщів, повинно бути проведене між 48 та 24 годинами до від'їзду.

-          Довідка про племінну цінність тварини, з виказанням її оціночної вартості.

-          Ліцензований контейнер для транспортування тварини, який надійно замикається.Nebulonis.com
Поделись этим вопросом с друзьями:
VIІ Зимовий Форум ААУ

VIІ Зимовий Форум ААУКатегории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?