Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Повторність скоєння злочину

13.08.2016 19:41
Згідно ст..61 Конституції України «жодна людина не може бути двічі покарана за один й той самий злочин.»
На теперішній час проходить судове розслідування скоєння злочину за ст..187 ч.1 КК України, «розбій, – карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.», і у зв’язку з повторністю застосували ст..187 ч.2 КК України,та «– карається позбавленням волі на строк від семи до десяти років із конфіскацією майна.»
За перший злочин людина відбула покарання в повній мірі. Вважаю, що застосування ст..187 ч.2 КК України в даний час є покаранням за перший злочин другий раз.
Ознака повторності злочину, за який відбуто покарання, може являтися, як характеристика до ст..187 ч.1 КК України та впливати на строк покарання в межах санкції частини 1 цієї статті. Призначення зміни статті на ст..187 ч.2 КК України в зв’язку з повторністю є порушенням Конституції України «Ніхто не може бути двічі покараний за один й той самий злочин.»
Дайте будь ласка відповідь, куди звертатись з проханням переглянути законодавство, щодо зняття повторності за злочин, за який покарання відбуте.
г. Киев



Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Могут ли посадить за долг банку?
Могут ли посадить за долг банку?
В этом ролике мы поговорим возможной криминальной ответственности за неуплату кредита Один из часто задаваемых...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
PREMIUM
Off-line Петренко Евгений
юрист
Харьков (также Все регионы Украины)
ответил 13.08.2016 20:48

Ознака повторності є кваліфікуючою характеристикою складу злочину "Розбій". Відповідно до ст. 12 ККУ це злочини різні за ступінем тяжкості. Тобто законодавець передбачив, що у разі якщо до особи не дійшло, що злочинна діяльність це погано, то наступного разу вона буде покарана більш суворо. Зауважу, НАСТУПНОГО разу, тобто вже не за той самий злочин, а за новий. 

У зазначеній Вами статті Конституції мова йде про один злочин, а Ви ведете мову про ДВА різні злочини, які мають один склад.

А звернутись Вам треба або до юридичного ВНЗ або самому почитати підручники, щоб не задавати таких питань.

Ознака повторності у кваліфікованому складі злочини ніяк не порушує Конституцію України.



С уважением, Евгений. тел.: (098)150-75-00, (063)266-75-00. Звоните.Индивидуальные консультации - платные. Если Вам помог мой ответ, пожалуйста оставьте отзыв.
Показать контактную информацию

Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Костромина Виктория
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009092178605
www.facebook.com
Захист і представництво
https://www.facebook.com/ribintsevss/?ref=bookmarks
www.facebook.com
ЗАЩИТА В УГОЛОВНОМ ДЕЛЕ
https://www.freelawyer.ua/user/418
www.freelawyer.ua
Юридична компанія HOLGROUP
http://holgroup.com.ua/
holgroup.com.ua
Юрист - Антон Хохленко
https://www.freelawyer.ua/user/117524
www.freelawyer.ua
GIORDANY&PARTNERS LAW COMPANY
https://www.freelawyer.ua/user/107094
www.freelawyer.ua
Надійний радник та партнер
https://www.freelawyer.ua/user/116677
www.freelawyer.ua
Перша консультація безкоштовна
https://www.freelawyer.ua/user/47325
www.freelawyer.ua
Территория Закона
https://www.freelawyer.ua/user/11390
www.freelawyer.ua
Адвокат в уголовном деле
https://www.freelawyer.ua/user/26044
www.freelawyer.ua


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?