Консультируйтесь с юристами со всей Украины онлайн
Получите одновременно до 30 мнений от лучших специалистов права
Украина

Использования личной информации, скриншот моего аккаунта в инстаграмме

10.08.2016 08:49

Доброго времени суток! Такой вопрос, можно ли притянуть к ответственности некоторых лиц за использование личных данных, т. е скриншота моего инстаграмма вконтакте выложенных без моего ведома и порочащие мою честь, всякобы унижающие в комментариях.


г. ВинницаОтветы юристов

0
фото
ответил 10.08.2016 17:15
Стаття 32 Конституції України. Ніхто не може зазнавати втручання в його особисте і сімейне життя, крім випадків, передбачених Конституцією України. Не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини. Кожний громадянин має право знайомитися в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, установах і організаціях з відомостями про себе, які не є державною або іншою захищеною законом таємницею. Кожному гарантується судовий захист права спростовувати недостовірну інформацію про себе і членів своєї сім'ї та права вимагати вилучення будь-якої інформації, а також право на відшкодування матеріальної і моральної шкоди, завданої збиранням, зберіганням, використанням та поширенням такої недостовірної інформації.

0
фото
ответил 10.08.2016 09:15

Доброго ранку!

Так, Ви маєте право звернутися до суду з позовом про захист честі, гідності та ділової репутації, а також стягнення моральної шкоди.

Також Ви можеет звернутися до секретаріату Уповноваженого Верховної Раду України з прав людини про порушення законодавства України у сфері захисту персональних даних, наслідком чого може стати притягнення винної обоби до адміністративної відповідальності.

Успіхів Вам!


Доступные специалисты в области международного частного права

Уварова Анастасия Евгеньевна
PREMIUM
Off-line Уварова Анастасия Евгеньевна
250 грн
Консультация
юрист
Харьков
Телефон Телефон Чат Telegram Чат WhatsApp Чат WhatsApp
Реклама
Адвокат Осикін Володимир
Осикин Владимир

Нотариус Майдыбура. Киев.
Нотариус Майдыбура. Киев.

Адвокат, корпоративный юрист
Адвокат, корпоративный юристКатегории вопросов