Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

Как написать письмо в Нац банк?

27.07.2016 08:27

Вопрос об имеющемся долге перед Михайловским банком. Брался кредит. Какая организация будет принимать деньги по имеющемуся долгу. Хочу получить официальный ответ от Нацбанка.


г. ЗапорожьеВозможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Как выиграть суд у банка. Это реально? - Сергей Панасюк
Как выиграть суд у банка. Это реально? - Сергей Панасюк
В этом ролике мы затронем вопросы – как можно выиграть суд у банка по кредиту Необходимо понимать, что Вы...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев
Банк подает в суд, что делать? Советы от юриста Сергея Панасюка
Банк подает в суд, что делать? Советы от юриста Сергея Панасюка
В этом ролике поговорим о некоторых реальных жизненных ситуациях борьбы с банком Если Ваша жена/муж решила ухудшить...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев
заберет ли банк деньги с депозита за кредит и может ли банк забрать автомобиль и как этого избежать
заберет ли банк деньги с депозита за кредит и может ли банк забрать автомобиль и как этого избежать
В этом ролике мы продолжаем отвечать на Ваши вопросы в контексте бесплатной онлайн консультации. Проблемы с банками...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев
Суд по кредиту. Банк выиграл. Что делать? - Сергей Панасюк
Суд по кредиту. Банк выиграл. Что делать? - Сергей Панасюк
В этом ролике мы затронем вопросы – что же Вас ждет если Вы проиграли суды банку или прошли сроки подачи жалобы...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев
Банк угрожает, что делать?
Банк угрожает, что делать?
На Ваши вопросы отвечает: Сергей Анатольевич Панасюк  Доктор философии в области права (к.ю.н.) глава правления...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Перчун Екатерина
ответил 27.07.2016 11:34

Писать нужно не в НБУ, а в Фонд гарантирования вкладов (так как с момента принятия решения о ликвидации банка к Фонду переходят полномочия по управлению банком).


0
фото
Off-line Костяков Дмитрий
юрист
Ужгород (также Харьков, Киев)
ответил 27.07.2016 10:51
ответ исправлен 27.07.2016 10:55

До получения Вами письменного уведомления и доказательств перехода права требования с Вас к такой организации,  принимает и обязан принимать платежи банк "Михайловский".  А Вы, соответственно, должны выполнять обязательства перенд банком. Ответ от Нацбанка может получить письменно, подав им обращение. 


0
фото
Off-line антон веремеев
юридическая компания
ответил 27.07.2016 10:39
Інформація для клієнтів ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» У зв`язку з поширенням в мережі інтернет неправдивої інформації щодо стану рахунків фізичних осіб та видачі довідок про стан рахунків клієнтів ПАТ «БАНК #МИХАЙЛІВСЬКИЙ» та зважаюти на те, що частина вкладників ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» звертається за поясненням причин відсутності їх у переліку вкладників, які мають право на відшкодування, у банках-агентах Фонду, інформуємо. Станом на 26 червня 2016 року ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» приймаються заявки на видачу довідок про стан рахунків за наступними адресами: 1. ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ №1 (м. Київ, вул. Січових Стрільців, 53); 2. ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ №2 (м. Київ, пр-п Петра Григоренка, 28); 3. ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ №3 (м. Київ, пр-п Маяковського, 44 А). Існує можливість отримати довідку шляхом відправлення Заяви встановленої форми на електронну адресу банку: info_ZV@mbank.kiev.ua. На даний час Центрами обслуговування клієнтів прийнято біля 2200 заяв, оброблено понад 1950, що становить понад 85% загальної загальної кількості. Засобами електронного зв’язку прийнято понад 300 заяв, 200 з яких знаходяться в стадії оброблення. Також, повідомляємо, що проводиться постійна робота по формуванню реєстру вкладників, за якими відбуватиметься розблокування всього залишку за рахунком або окремої його частини. За результатами перевірки рахунків фізичних осіб ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ», проведеної спільно з працівниками Фонду, на затвердження виконавчій Дирекції Фонду на розблокування подана сума залишків по рахунках біля 6 600 вкладників на загальну суму понад 80 млн. грн. Виконавчою Дирекцією Фонду рішення прийнято і вже з 26 липня вкладники зможуть отримувати свої кошти в установах банків-агентів Фонду. Зокрема, розблокуванню підлягають залишки на поточних рахунках фізичних осіб на 19.05.2016, тобто до моменту перерахування ТОВ "ІНВЕСТИЦІЙНО-РОЗРАХУНКОВИЙ ЦЕНТР" та ТОВ "КРЕДИТНО-ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ЦЕНТР" коштів на рахунки фізичних осіб, так як сума залишку цих коштів на рахунках була сформована внаслідок звичайних банківських операцій. Додатково, зважаючи на поширену в мережі інтернет інформацію щодо працівників ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» які роблять ті чи інші заяви та твердження від імені банку, наголошуємо наступне. ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» надає інформацію згідно письмових запитів ВИКЛЮЧНО шляхом листування у відповідності до чинного законодавства та встановлених звичаїв ділового обороту та шляхом розміщення інформації на офіційній сторінці банку в мережі інтернет. Усна інформація та консультації надаються виключно: · уповноваженою особою Фонду на ліквідацію ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» на особистому прийомі горомадян у встановленому порядку; · працівниками Центрів обслуговування клієнтів; · співробітниками колл-центру банку по телефону (044) 594-98-25. З повагою, ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» http://www.mbank.kiev.ua/ua/press-centr/novosti/21917.htm

Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?