Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

Межі землі між сусідами

13.07.2016 12:11

Доброго дня! Я являюсь власницею частини будинку, який розділений на 2 господарі.Ці частини будинку мають різні адреси. Так сталося, що мій сусід поставив огорожу таким чином, що стіна моєї частини будинку опинилася у дворі сусіда.Через це я не маю змоги на ремонтні роботи свого буинку. Чи мав він на це право?


г. Суми

Комментарии автора вопроса

13.07.2016 13:07      комментарий относится к Ведмидь Павел
Цей будинок належав жінці,яка отримала у спадок його від покійного чоловіка.У власність я його отримала через купівлю.У мене є три договори купівлі-продажу-на будинок,на земельну ділянку для ведення господарства та на земельну ділянкунадану для будівництва.Витяги з держ реєстру речових прав на нерухоме майно на земельні ділянки і на жило в мене є.Що мені з цим робити?

13.07.2016 12:30      комментарий относится к Ведмидь Павел
Земельні ділянки поділені внатурі.Межі вмділені.я зверталася до землевпорядників в селищній раді-вони требують з мене державні акти на землі.При оформленні купівлі-продажу даного майня,нотаріус говорила,що державні акти вже не оформлюють.План земельної ділянки зображений в технічному паспорті на будинок,а кадастрові номери прописані в договорі купівлі-продажу.Я не розумію куди мені звертатисьОтветы юристов

0
фото
Off-line Ведмидь Павел
адвокат
Черкассы
ответил 13.07.2016 14:04

Ну, то у вас є всі необхідні документи на земельну ділянку. Якщо ваш сусід поставив огорожу з порушенням меж земельних ділянок - то ви можете звернутися до суду із позовом про усунення перешкод у користуванні вашим майном (будинком чи земельною ділянкою). Якщо забор не порушує меж земельних ділянок але унеможливлює вами доступ до вашого майна - ви можете вимагати від сусіда на укладення договору сервітуту, наприклад на право проходу через його земельну ділянку для обслуговування вашого майна. У випадку відмови такий сервітут може бути встанволено у судовому порядку.


0
фото
Off-line Ведмидь Павел
адвокат
Черкассы
ответил 13.07.2016 12:54

Опишіть спочатку що це був за будинок, кому належав. Як ви отримали його у власність. Оскільки ви пишете про договір купівлі-продажу, то що у цьому договорі зазначається про земельну ділянку.

Крім того, ви можете замовити витяг про земельну ділянку (Вашу) в управлінні держгеокадастру та замовити інформацію із єдиного державного реєстру речових прав. Це проводиться через центр з надання адміністративних послуг.


0
фото
Off-line Ведмидь Павел
адвокат
Черкассы
ответил 13.07.2016 12:17

Що із земельною ділянкою на якій знаходиться будинок? Вона поділена чи ні? Якщо поділена, то чи виділені межі такої земельної ділянки (точніше двох нових ділянок) внатурі на місцевості?Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:
Мы рекомендуем
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua
Сопровождение кредитных споров
http://uk.kiev.ua/ua/
uk.kiev.ua
Юридические консультации
https://www.freelawyer.ua/user/128735
www.freelawyer.ua
АДВОКАТ
https://www.freelawyer.ua/user/103760
www.freelawyer.ua
Помощь в международном праве.
https://www.freelawyer.ua/user/106236
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua


Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?