Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

Чи скасовується припис УДАБІ?

16.06.2016 09:35
Добрий ранок! Допоможіть, будь ласка, розібратися в наступній ситуації. На підприємстві була перевірка УДАБІ, в результаті якої був складений акт. Стосовно мене, як відповідальної особи, був складений протокол про адміністративне правопорушення, мені вручений припис. Трохи пізніше поштою надіслали постанову про накладення штрафу. Про скасування цієї постанови буду подавати адміністративний позов, т.я. всі звинувачення необгрунтовані. Питання в тому, чи потрібно скасовувати ще й припис? Або достатньо тільки постанову скасувати? Дякую!
г. НиколаевДоступные специалисты в области административного права

Ответы юристов

0
фото
FIND
On-line *** Евгений
юрист
Киев (также и вся Украина)
ответил 16.06.2016 22:55

Вы ставите вопрос об отмене постановления, отдельно Вы можете обжаловать незаконные действия, включив  в эти действий составление и внесение предписания, подав административный иск в суд, в порядке КАСУ.Консультация в индивидуальном порядке - на платной основе. С уважением, Евгений /моб.тел. (099)102-33-93, (097) 752-56-13/
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Зема Вячеслав
адвокат
Киев (также по всей территории Украины)
ответил 16.06.2016 11:43

Доброго дня! Треба скасовувати все як припис, так і постанову. Бо якщо суд розгляне позов та скасує лише постанову про притягнення до відповідальності, це не звільняє від виконання припису. Але дійсно треба розуміти, що саме зазначено у припису, зміст порушення та зміст постанови.

Бажаю вдалого вирішення Вашого питання. Якщо моя відповідь була Вам корисна, залишайте відгуки. Готовий надати необхідну правову допомогу – представництво в суді, правоохоронних органах, складанні документів.

Адвокат Зьома В’ячеслав Олександрович      


0
фото
FIND
Off-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Днепропетровск (также Киев)
ответил 16.06.2016 09:51

Доброго дня!

Припис та постанова мають різні правові наслідки. Припис передбачає перелік порушень. які від вас вимагають усунути, і якщо ви його (припис) не оскаржуєте, ви погоджуєтесь з зазначеними обставинами перевірки УДАБІ та виявленими порушеннями, і маєте виконати умови припису у зазначені строки.

А постанова -це адміністративна відповідальність, штраф, на вас, як на посадову особу.

Оскільки не бачу змісту акту по перевірці та суті припису, і самого протоколу про адмін.відповідальність, не можу сказати напевно, чи потрібно вам оскаржувати припис, якщо ви оскаржуєте постанову.

Якщо вони взаємоповязані, то звісно необхідно, оскільки ймовірно, що до адмін.відповідальності вас притягуються по результатам перевірки та винесення припису.

Зверніть додатково увагу на  ст. 9 КУпАП , де субєктивною стороною адміністративного проступку є вина у форми умислу або необережності, при подачі оскарження Постанови.Підписуйтесь! Більше відповідей на персональній сторінці https://www.facebook.com/ribintsevss // (050) 3202873 ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию
0
фото
FIND
Off-line Штангей Сергей
юрист
Киев (также (также вся Украина))
ответил 16.06.2016 09:46

Постановление проистекает из предписания и акта, так что обжаловать надо всеКонтакты: 0638052440, 0958643302 - Звоните
Показать контактную информацию

Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?