Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

Угода про примирення

07.12.2013 08:19

На підготовчому засіданні суду з приводу травми середньої тяжкості завданої пішоходу автовласником було запропоновано укласти мирову угоду. Автовласник скоїв наїзд у Києві але сам з Кривого Рогу. Який варіант обрати - судовий розгляд чи мирову? І чи не стане мирова угода засобом уникнення відповідальності та сплати завданої матеріальної та моральної шкоди.

Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Могут ли посадить за долг банку?
Могут ли посадить за долг банку?
В этом ролике мы поговорим возможной криминальной ответственности за неуплату кредита Один из часто задаваемых...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Адвокат Джевага Максим
адвокат
Киев
ответил 09.12.2013 17:54

Мирова угода кримінальним процесом не передбачена.

Кримінальний процес передбачає таку форму документу, як угоду про примирення з потерпілим.

Досить поширений в даний час документ але він повинен бути грамотно складений, що важливо як для потерпілого, так і для обвинуваченого. Ця угода дуже сильно скоротить ваші витрати часу на судові протистояння, та дуже ефективно може захистити вас у випадку якщо угода передбачатитиме розстрочку виплати матеріальних вимог, наприклад якщо в даній угоді ви домовитесь про розмір компенсації (матеріальної) та про покарання яке буде призначене винному, то у випадку невиплати компенсації суд буде переглядати вид та розмір покарання призначений винному на підставі угоди.

Зразок такої угоди дивіться www.АДВОКАТ.org.ua


0
фото
Off-line Смирнова Екатерина
адвокат
Одесса
ответил 07.12.2013 11:42

Согласна с коллегой.мировое соглашение между потерпевшим и обвиняемым это хорошо. На самом деле, Вам нужно что бы обвиняемый возместил весь вред,  причиненным своими преступными действиями. Думаю, что от тюремного заключения Вам ни холодно ни жарко. к тому же тюрьма еще никого не исправила, а наоборот порождает новых преступников.

кроме того ,есть еще "угода про визнання винуватості". т.е. обвиняемый признает свою вину в совершенном уголовном правонарушении, признает ,что причинил Вам материальный и моральный вред и соглашается с тем, что должен Вам возместить причиненный вред. кроме того, в этом соглашении прописывается наказание ,которое соглашется понести виновный и с которым согласен прокурор.

но в любом случае, Вам без адвоката не обойтись. Вы конечно можете задавать на этом сайте вопросы, получать консультации, но это не заменит непосредственного участия адвоката в процессе.


0
фото
Off-line ЖИЛКИН Владимир
адвокат
Виноградов
ответил 07.12.2013 09:23

Доброго Вам дня !

 Краще за все  досягти мирової угоди, яка передбачатиме ПОПЕРЕДНЄ ВІДШКОДУВАННЯ заподіяної потерпілому  майнової та моральної шкоди . Вона досягається шляхом взаємних поступок, ураховуючи фінансову можливість  особи, якою заподіяна шкода, розмір витрат на поновлення стану здоров"я, компенсацію моральної шкоди, яка полягає у перенесених потерпілим фізичного  болю та страждань,пов"язаних із тілесними ушкодженнями  .Хоча суди  як правило , на стороні потерпілої сторони, але ж можливо все, а головне- втрачаться ЧАС, який  також має свій грошовий еквівалент. У мировій угоді будуть зазначені   узгоджені з Вами  позиції сторін. Невиконання її винною стороною дозволить зацікавленій  захистити порушені  права шляхом звернення до відділу ДВС за виконанням її умов, порушених іншою стороною без додаткового звернення до суду.Хочу навести приклад,який розповів учора  мій клієнт про те,  як діяли  винуватці ДТП із Росії. Приїхали, придбали новісіньке авто потерпілому і дали 20 тис. дол. як компенсацію моральної шкоди..Як було би добре, щоби так діяли усі... Якщо винуватець згідний на мирову, просіть  оголосити перерву у судвовому засідання для укладання мирової угоди.Надалі, після її узгодження сторонами, вона підлягає затвердженню судом, після чого справа розглядом буде закрита.Це ідеальний варіант (у порівнянні із судовим розглядом справи) швидкого і зручного вирішення шляхів усунення проблем, пов"язаниїх із ДТП.Окрім згаданого, попереду ще розгляд кримінальної справи, де відшкодування заподіяної шкоди повинно бути вирішеним. Для нього якраз ця  мирова угода буде  потрібною. І останнє, яке повинно бути першим. Цю справу повинен супроводжувати ВАШ АДВОКАТ... Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Помощь в международном праве.
https://www.freelawyer.ua/user/106236
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Сопровождение кредитных споров
http://uk.kiev.ua/ua/
uk.kiev.ua
АДВОКАТ
https://www.freelawyer.ua/user/103760
www.freelawyer.ua
Юрист
https://www.freelawyer.ua/user/123273
www.freelawyer.ua
Юридические консультации
https://www.freelawyer.ua/user/128735
www.freelawyer.ua
Адвокат. Юридическая помощь.
https://www.freelawyer.ua/user/71449
www.freelawyer.ua
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua


Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?