Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

Що мені робити. Мене насильно примусили написати доручення на автомобіль

07.06.2016 11:10
Доброго дня. В мене дуже складна і довга ситуація. Яка мене мучить вже другий рік.
Я у 2014 році пішов працювати на фірму у своєму селі. Яка тільки но приїхала. і почала виробництво шаф купе. Я влаштувався там складальником дверних елементів. Начальник якийсь трохи підозрілий був, і постійно всім розказував про якісь крадіжки. Посторонні люди які колись контактували із цією фірмою просили опасатись бо вони можуть кинути (недоплатити зарплаті тощо.) Але я працював. зарплату хоч і з затримками, і вимолюваннями але давали. На фірмі постійно була напружена ситуація через те що постійно не вистарчало шефові грошей на витратні матеріали. А на складі була ціла гора витратних матеріалів які шеф закупив у Китаї, але як казав що вони не підходять чомусь.
Через 4 місяці роботи мене підвищили до ріжчика металевих профілів. Я іноді їздив на роботу на автомобілі. Хоча тут всього півтори кілометри. У вересні 2014 я вирішив поїхати на заробітки за кордон, про що повідомив шефа. той різко зреагував. Почав просити щоб я залишився. що поставить мене начальником виробництва. Що попереднього він уже звільняє через те що йому не подобається як він працює... І зарплату пообіцяв прибавити.
Я трохи подумав та залишився на посаді начальника виробництва. Я як тільки міг організовував роботу. Контролював і працював як слід. намагався навести порядок на виробництві. на початку листопада, через два місяці моєї роботи начальником виробництва. Шеф почав вивозити деякі виробничі станки до Львова. І так що через тиждень часу на виробництві все вивезли. Фірма переїхала. Люди залишились без зарплатні по півтори - два місяці. Всі видзвонювали і їздили до Львова просячи про зарплату, на що шеф не реагував. Казав немає грошей.
Одного разу він мені зателефонував і запропонував підїхати до нього до Львова підрахувати мою зарплату. Я був дуже здивований чути. Але сказав що підїду. У той день я якраз був із другом у Львові. Він просив мене привезти йому моїм автомобілем деякі речі які він хоче придбати.
Суть в тому що шеф підїхав. Запросив мене у середину нового виробництва де працювали нові люди. і дехто мені знайомий. І просто звинуватив у тому що у нього пропали витратні матеріали на сумму 128 тисяч грн. Побив мене. І викликав якихось крутеликів які мені погрожували розправою і моїй сімї. і тримаючи аж до 9;30 вечора. Насильно заставили підписати розписку що я йому винен 128 тисяч гривень. Лише після чого мене відпустили. Я ледве доїхав додому. Як виявилось при побоях я отримав струс мозку. І через погане самопочуття був госпіталізований у районну клініку. На Шефа була написана заява перед тим я я потрапив до лікарні. Поки я знаходився на лікуванні ніхто з міліції (поліції) до мене не підходив. Після лікування я зайнявся справою, слідча яка вела справу не піднімала від мене трубки. Я за будь-якою дрібничкою мусів їхати до неї у райвідділ 45 кілометрів. Потім як виявилось вона пішла на лікарняне, потім повернулась, а ще через трішки перевелась у інший райвідділ.
назначили нового слідчого. Молодого хлопчину. Він мені розказував везіть то.. Я як дурний їздив возив все що міг, щоб справа пішла. Але справу без мого відома закрили. Причину зарас виясняю.
Колишній шеф не давався в знаки. Розписка яку мене заставили написати і підписати була не завірена. а на звичайному листку. І правової сили немала. тому я зрозумів що з справи з побиттям нічого небуде. Бо скоріш за все його хтось прикриває...
2015 Явиставив свій автомобіль на продаж в інтернеті. Хотів придбати іншу модель. До мене подзвонив невідомий і запропонував підїхати щоб вони оглянули авто. Я сказав що буду на авторинку на наступний день. де до мене підійшло два незнайомих. Цікавились моїм авто. Власністью. Документами.
Я вперше продавав авто, тому поняття в цьому не дуже мав. У одного з невідомих на телефоні була відкрита сторінка з моїм автомобілем в інтернеті. Вони попросили підїхати до майстра на огляд. Я погодився. У автомайстені приватній, ці воє невідомих закрили з автомобілем. І коли я вийшов. Мене схопили за руки. І почали утримуватити. І тут зявився мій колишній шеф Який почав махати розпискою яку я колись був змушений їм написати. І Сказав "Ти що думаєш Ми забули про тебе" Далі відбувався жах. Мене били у груди, утримували. Пригнічували. Погрожували розправою. намагались запхати пальці в плоскогубці. декілька разів мене душили, до втрати півсвідомості. Потім били лодонями по щоках щоб я отямився.
Так погрожуючи вбивством мені сказали що у мене лише один варіант, зарас їду і пишу доручення на автомобіль. Суть у тому що мене завезли у цей день до нотаріуса. Попередили що якщо рипнусь, ці двоє невідомих поїдуть до мене до дому і жостоко позбавлять життя мою дружину і трьох дітей. Я перебуваючи просто у шоці якось ледве підписав це доручення трохи постійно змінюючи свої підписи. І ще звернув увагу на те що нотаріус невірно вказав одну цифру мого паспорта. (Всі документи і мобільний телефон у мене були відібрані ще у автомайстерні. Автомобіль мій залишився у автомайстерні. А мене повезли постороннім авто). Після підпису на дорученні мене вивезли на окраїму міста і утримували в автомобілі. Поки мій автомобіль не переоформили на третю особу. Знову була написана заява у міліцію (поліцію). Зняті побої. І слідчі знову поводять себе ніби я злодій. То не виходять на звязок, то постійна бездіяльність, то хворіють. Вже змінився четвертий слідчий у справі. По щасливих обставинах автомобіль був вилучений, і поставлений як доказ слідства. Але справа не йде. Колишній шеф радиться з адвокатами. і уникає слідчих дій. не зявляється на перехресні допити. і так далі.
У мене два роки в житті змарновані. Нерви підірвані. гроші на лікування зняв з кредитки. і досі цілий в боргах. неможу покрити витрати. Я у звинуваченнях колишнього шефа не винен. І нічого у нього там не було викрадено. Це лише його вигадки, щоб не платити людям зарплат Залякати. І ще вибити авто. Він реальний злочинець. Який чи то підплачує слідчим, чи то має когось хто його прикриває. А я став жертвою. І неможу довести своєї правоти. Хто чим може допомогти, прошу допоможіть. Наперед вдячний.
г. Львов

Комментарии автора вопроса

07.06.2016 11:54
Адвокат нанятий, але вона дуже зайнята жінка.. Взяла дві тисячі авансу, і каже чекати на рішення слідчих. А слідчі дії дуже затягуються. Нажаль неможу позволити собі навіть платних консультацій. На кредитному рахунку мінус.Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Могут ли посадить за долг банку?
Могут ли посадить за долг банку?
В этом ролике мы поговорим возможной криминальной ответственности за неуплату кредита Один из часто задаваемых...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line *** Евгений
адвокат
Киев (также и вся Украина)
ответил 08.06.2016 03:06

Нужно активно работать со следователем.Индивидуальная консультация, подготовка документов, участие в деле - на платной основе. С уважением,адвокат Евгений /моб.тел. (099)102-33-93, (097) 752-56-13/
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Зема Вячеслав
адвокат
Киев (также по всей территории Украины)
ответил 07.06.2016 12:01

Ні, це не той випадок, треба спроводжувати такі справи активно, постійно - варіант дуже зайнята для Вас не найліпший. Це призведе до такого ж результату. Але це Ваш вибір. Що робити я вже написав, за Вас вибір ніхто не зробить. Якщо Вас все влаштовує, то чекайте далі - але Ви вже чекали. Це недієво.


0
фото
PREMIUM
Off-line "1 ПРАВОВАЯ КОМПАНИЯ" команда адвокатов/юристов
юридическая компания
Киев (также Все 23 региона Украины )
ответил 07.06.2016 12:00

Я так розумію, що Ваш адвокат Вас не задовольняє, якщо ви написали на цей сайт. Зателефонуйте нам чи залиште свій номер. Ми уточнимо деяку інформацію і розробимо для Вас найкращий алгоритм дійE-mail: 1pravovaycompany@gmail.com, тел. (050)452-09-52; (067)463-98-87; (063)9878790
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Зема Вячеслав
адвокат
Киев (также по всей территории Украины)
ответил 07.06.2016 11:57

Доброго дня! По-перше, Ви маєте доводии своє правоту, бо в цій країні зараз так, по-друге - треба було звернутись до фацхівця - найняти адвоката, та діяти постійно. Ви маєте скасувати своє доручення на авто, оголосити у розшук Ваше авто. треба звертатись до Генеральної прокуратури зі скаргою, до народних депутатів, долучати журналістів, щоб цих "героїв" знали всі - у цьому випадку справу доведуть до суду.

Бажаю вдалого вирішення Вашого питання. Якщо моя відповідь була Вам корисна, залишайте відгуки. Готовий надати необхідну правову допомогу – представництво в суді, правоохоронних органах, складанні документів.

Адвокат Зьома В’ячеслав Олександрович      


0
фото
Off-line Удаленный Пользователь
ответил 07.06.2016 11:42

Добрий день! Дії (бездіяльність) слідчого ви маєте право оскаржити прокурору, в головне слідче управління, або до суду. В цьому випадку Вам необхідно звернутися до адвоката.


0
фото
PREMIUM
Off-line "1 ПРАВОВАЯ КОМПАНИЯ" команда адвокатов/юристов
юридическая компания
Киев (также Все 23 региона Украины )
ответил 07.06.2016 11:31

Доброго дня, Вам потрібна допомога кваліфікованого адвоката по цій справі. Зв'яжіться з нами по телефону для уточнення всієї інформації або залиште свій номер і ми Вам зателефонуємо. Перешліть всі наявні у Вас документи по цій справі нам на імейл. E-mail: 1pravovaycompany@gmail.com, тел. (050)452-09-52; (067)463-98-87; (063)9878790
Показать контактную информацию

Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Помощь в международном праве.
https://www.freelawyer.ua/user/106236
www.freelawyer.ua
Юрист
https://www.freelawyer.ua/user/123273
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua
Юридические консультации
https://www.freelawyer.ua/user/128735
www.freelawyer.ua
АДВОКАТ
https://www.freelawyer.ua/user/103760
www.freelawyer.ua
Сопровождение кредитных споров
http://uk.kiev.ua/ua/
uk.kiev.ua
Адвокат. Юридическая помощь.
https://www.freelawyer.ua/user/71449
www.freelawyer.ua


Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?