Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

Що мені робити. Мене насильно примусили написати доручення на автомобіль

07.06.2016 11:10
Доброго дня. В мене дуже складна і довга ситуація. Яка мене мучить вже другий рік.
Я у 2014 році пішов працювати на фірму у своєму селі. Яка тільки но приїхала. і почала виробництво шаф купе. Я влаштувався там складальником дверних елементів. Начальник якийсь трохи підозрілий був, і постійно всім розказував про якісь крадіжки. Посторонні люди які колись контактували із цією фірмою просили опасатись бо вони можуть кинути (недоплатити зарплаті тощо.) Але я працював. зарплату хоч і з затримками, і вимолюваннями але давали. На фірмі постійно була напружена ситуація через те що постійно не вистарчало шефові грошей на витратні матеріали. А на складі була ціла гора витратних матеріалів які шеф закупив у Китаї, але як казав що вони не підходять чомусь.
Через 4 місяці роботи мене підвищили до ріжчика металевих профілів. Я іноді їздив на роботу на автомобілі. Хоча тут всього півтори кілометри. У вересні 2014 я вирішив поїхати на заробітки за кордон, про що повідомив шефа. той різко зреагував. Почав просити щоб я залишився. що поставить мене начальником виробництва. Що попереднього він уже звільняє через те що йому не подобається як він працює... І зарплату пообіцяв прибавити.
Я трохи подумав та залишився на посаді начальника виробництва. Я як тільки міг організовував роботу. Контролював і працював як слід. намагався навести порядок на виробництві. на початку листопада, через два місяці моєї роботи начальником виробництва. Шеф почав вивозити деякі виробничі станки до Львова. І так що через тиждень часу на виробництві все вивезли. Фірма переїхала. Люди залишились без зарплатні по півтори - два місяці. Всі видзвонювали і їздили до Львова просячи про зарплату, на що шеф не реагував. Казав немає грошей.
Одного разу він мені зателефонував і запропонував підїхати до нього до Львова підрахувати мою зарплату. Я був дуже здивований чути. Але сказав що підїду. У той день я якраз був із другом у Львові. Він просив мене привезти йому моїм автомобілем деякі речі які він хоче придбати.
Суть в тому що шеф підїхав. Запросив мене у середину нового виробництва де працювали нові люди. і дехто мені знайомий. І просто звинуватив у тому що у нього пропали витратні матеріали на сумму 128 тисяч грн. Побив мене. І викликав якихось крутеликів які мені погрожували розправою і моїй сімї. і тримаючи аж до 9;30 вечора. Насильно заставили підписати розписку що я йому винен 128 тисяч гривень. Лише після чого мене відпустили. Я ледве доїхав додому. Як виявилось при побоях я отримав струс мозку. І через погане самопочуття був госпіталізований у районну клініку. На Шефа була написана заява перед тим я я потрапив до лікарні. Поки я знаходився на лікуванні ніхто з міліції (поліції) до мене не підходив. Після лікування я зайнявся справою, слідча яка вела справу не піднімала від мене трубки. Я за будь-якою дрібничкою мусів їхати до неї у райвідділ 45 кілометрів. Потім як виявилось вона пішла на лікарняне, потім повернулась, а ще через трішки перевелась у інший райвідділ.
назначили нового слідчого. Молодого хлопчину. Він мені розказував везіть то.. Я як дурний їздив возив все що міг, щоб справа пішла. Але справу без мого відома закрили. Причину зарас виясняю.
Колишній шеф не давався в знаки. Розписка яку мене заставили написати і підписати була не завірена. а на звичайному листку. І правової сили немала. тому я зрозумів що з справи з побиттям нічого небуде. Бо скоріш за все його хтось прикриває...
2015 Явиставив свій автомобіль на продаж в інтернеті. Хотів придбати іншу модель. До мене подзвонив невідомий і запропонував підїхати щоб вони оглянули авто. Я сказав що буду на авторинку на наступний день. де до мене підійшло два незнайомих. Цікавились моїм авто. Власністью. Документами.
Я вперше продавав авто, тому поняття в цьому не дуже мав. У одного з невідомих на телефоні була відкрита сторінка з моїм автомобілем в інтернеті. Вони попросили підїхати до майстра на огляд. Я погодився. У автомайстені приватній, ці воє невідомих закрили з автомобілем. І коли я вийшов. Мене схопили за руки. І почали утримуватити. І тут зявився мій колишній шеф Який почав махати розпискою яку я колись був змушений їм написати. І Сказав "Ти що думаєш Ми забули про тебе" Далі відбувався жах. Мене били у груди, утримували. Пригнічували. Погрожували розправою. намагались запхати пальці в плоскогубці. декілька разів мене душили, до втрати півсвідомості. Потім били лодонями по щоках щоб я отямився.
Так погрожуючи вбивством мені сказали що у мене лише один варіант, зарас їду і пишу доручення на автомобіль. Суть у тому що мене завезли у цей день до нотаріуса. Попередили що якщо рипнусь, ці двоє невідомих поїдуть до мене до дому і жостоко позбавлять життя мою дружину і трьох дітей. Я перебуваючи просто у шоці якось ледве підписав це доручення трохи постійно змінюючи свої підписи. І ще звернув увагу на те що нотаріус невірно вказав одну цифру мого паспорта. (Всі документи і мобільний телефон у мене були відібрані ще у автомайстерні. Автомобіль мій залишився у автомайстерні. А мене повезли постороннім авто). Після підпису на дорученні мене вивезли на окраїму міста і утримували в автомобілі. Поки мій автомобіль не переоформили на третю особу. Знову була написана заява у міліцію (поліцію). Зняті побої. І слідчі знову поводять себе ніби я злодій. То не виходять на звязок, то постійна бездіяльність, то хворіють. Вже змінився четвертий слідчий у справі. По щасливих обставинах автомобіль був вилучений, і поставлений як доказ слідства. Але справа не йде. Колишній шеф радиться з адвокатами. і уникає слідчих дій. не зявляється на перехресні допити. і так далі.
У мене два роки в житті змарновані. Нерви підірвані. гроші на лікування зняв з кредитки. і досі цілий в боргах. неможу покрити витрати. Я у звинуваченнях колишнього шефа не винен. І нічого у нього там не було викрадено. Це лише його вигадки, щоб не платити людям зарплат Залякати. І ще вибити авто. Він реальний злочинець. Який чи то підплачує слідчим, чи то має когось хто його прикриває. А я став жертвою. І неможу довести своєї правоти. Хто чим може допомогти, прошу допоможіть. Наперед вдячний.
г. Львов

Комментарии автора вопроса

07.06.2016 11:54
Адвокат нанятий, але вона дуже зайнята жінка.. Взяла дві тисячі авансу, і каже чекати на рішення слідчих. А слідчі дії дуже затягуються. Нажаль неможу позволити собі навіть платних консультацій. На кредитному рахунку мінус.Доступные специалисты в области уголовного права и процесса

Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Могут ли посадить за долг банку?
Могут ли посадить за долг банку?
В этом ролике мы поговорим возможной криминальной ответственности за неуплату кредита Один из часто задаваемых...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line *** Евгений
юрист
Киев (также и вся Украина)
ответил 08.06.2016 03:06

Нужно активно работать со следователем.Консультация в индивидуальном порядке - на платной основе. С уважением, Евгений /моб.тел. (099)102-33-93, (097) 752-56-13/
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Зема Вячеслав
адвокат
Киев (также по всей территории Украины)
ответил 07.06.2016 12:01

Ні, це не той випадок, треба спроводжувати такі справи активно, постійно - варіант дуже зайнята для Вас не найліпший. Це призведе до такого ж результату. Але це Ваш вибір. Що робити я вже написав, за Вас вибір ніхто не зробить. Якщо Вас все влаштовує, то чекайте далі - але Ви вже чекали. Це недієво.


0
фото
PREMIUM
On-line "1 ПРАВОВАЯ КОМПАНИЯ" команда адвокатов/юристов
юридическая компания
Киев (также Все 23 региона Украины )
ответил 07.06.2016 12:00

Я так розумію, що Ваш адвокат Вас не задовольняє, якщо ви написали на цей сайт. Зателефонуйте нам чи залиште свій номер. Ми уточнимо деяку інформацію і розробимо для Вас найкращий алгоритм дійE-mail: 1pravovaycompany@gmail.com, тел. (050)452-09-52; (067)463-98-87; (063)9878790
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Зема Вячеслав
адвокат
Киев (также по всей территории Украины)
ответил 07.06.2016 11:57

Доброго дня! По-перше, Ви маєте доводии своє правоту, бо в цій країні зараз так, по-друге - треба було звернутись до фацхівця - найняти адвоката, та діяти постійно. Ви маєте скасувати своє доручення на авто, оголосити у розшук Ваше авто. треба звертатись до Генеральної прокуратури зі скаргою, до народних депутатів, долучати журналістів, щоб цих "героїв" знали всі - у цьому випадку справу доведуть до суду.

Бажаю вдалого вирішення Вашого питання. Якщо моя відповідь була Вам корисна, залишайте відгуки. Готовий надати необхідну правову допомогу – представництво в суді, правоохоронних органах, складанні документів.

Адвокат Зьома В’ячеслав Олександрович      


0
фото
Off-line Волков Сергей
юрист
Лубны
ответил 07.06.2016 11:42

Добрий день! Дії (бездіяльність) слідчого ви маєте право оскаржити прокурору, в головне слідче управління, або до суду. В цьому випадку Вам необхідно звернутися до адвоката.


0
фото
PREMIUM
On-line "1 ПРАВОВАЯ КОМПАНИЯ" команда адвокатов/юристов
юридическая компания
Киев (также Все 23 региона Украины )
ответил 07.06.2016 11:31

Доброго дня, Вам потрібна допомога кваліфікованого адвоката по цій справі. Зв'яжіться з нами по телефону для уточнення всієї інформації або залиште свій номер і ми Вам зателефонуємо. Перешліть всі наявні у Вас документи по цій справі нам на імейл. E-mail: 1pravovaycompany@gmail.com, тел. (050)452-09-52; (067)463-98-87; (063)9878790
Показать контактную информацию

Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?