Платная консультация
Платная консультация быстрее и эффективнее

Бесплатная консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов

Украина

Закриття кримінального провадження за правопорушення інкрим. за ч. 1 ст.212 КК У

22.05.2016 22:46
Юр. особі інкриміновано порушення податкового злбовязання, інкрим. ч. 1 ст. 212 КК Ураїни. Відкрите кримінальне провадження, хочемо його закрити, щоб закрити слідчі пропонують варіант 4. ст. 212 КПК України, шляхом предявлення підозри, але цей шлях нас насторожує. Дану суму податкового зобовязання оскаржуємо в суді. Що робити? платити чи не платити? і хто має платити юр. особа чи особа, якій предьявлена підозра( керівник)
г. КиевВозможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Могут ли посадить за долг банку?
Могут ли посадить за долг банку?
В этом ролике мы поговорим возможной криминальной ответственности за неуплату кредита Один из часто задаваемых...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line Адвокат Евгений Александрович
адвокат
Киев (также и вся Украина)
ответил 23.05.2016 19:14

Примите во внимание,что  по ч.4 ст.212 УК Украины, оплатить должно лицо, котрое совершило уголовное правонарушение, до вручения сообщения о подозрении,тем самым лицо признает вину, платит деньги и по суду будет считаться виновным, хоть уголовное дело закроют и кроме того Вы проиграете суд в административном деле по обжалованию налогового обязательства.

Лучше протянуть время до решения суда обжаловании налогового обзательства, если проиграете нужно думатьо ч.4 ст.212 УК Украины, а если выиграете - ставить вопрос о закртии уголовного дела за отсутствием состава уголовного правноарушения. 

Нужна помощь,обращайтесь.Индивидуальная консультация, подготовка документов, участие в деле - на платной основе. С уважением,адвокат Евгений /моб.тел. (099)102-33-93, (097) 752-56-13/
Показать контактную информацию
0
фото
FIND
Off-line АБ "ЮФ Легенького Н.А. "Правовая помощь"
адвокатское объединение
Киев (также Все города Украины)
ответил 23.05.2016 03:38

      Платити чи не платити - вирішувати Вам, виходячі з ситуації: чи обгрунтована підозра у вчиненні саме умисного ухилення від сплати податків та порушення ПКУ, чи є докази, чи були порушення під час проведення податкової перевірки та під час збирання доказів по кримінальному провадженню та інше. Треба знати конкретну ситуацію, суму донарахуванння, чи достатньо її для складу злочину, по яким податкам, за який період, в чому вбачаються порушення, хто відповідальний за нарахування та сплату податків, хто вчинив порушення, чи є бухгалтерські первинні документи, які підтверджують порушення та проведення господарських операцій.

      Не всі порушення податкового законодавства містять склад злочину, тобто є умисними ухиленнями. Не всі дії, або бездіяльність є ухиленням від сплати податків. Дуже багато нюансів. 

      Відповідно до п. 56.18 ПКУ "При зверненні платника податків до суду з позовом щодо визнання недійсним рішення контролюючого органу грошове зобов'язання вважається неузгодженим до дня набрання судовим рішенням законної сили".

       Крім цього, погодившись на застосування ч.4 ст.212 КК України, службовій особі, винній у вчиненні злочину, буде пред"явлена підозра, тобто буде вважатись, що вона вчинила злочин, що тягне за собою ряд негативних правових наслідків в майбутньому. 

       Так, відповідно до ч.4 ст.212 ККУ "Особа, яка вчинила діяння, передбачені частинами першою, другою, або діяння, передбачені частиною третьою (якщо вони призвели до фактичного ненадходження до бюджетів чи державних цільових фондів коштів в особливо великих розмірах) цієї статті, звільняється від кримінальної відповідальності, якщо вона до притягнення до кримінальної відповідальності сплатила податки, збори (обов'язкові платежі), а також відшкодувала шкоду, завдану державі їх несвоєчасною сплатою (фінансові санкції, пеня)".

       В усякому разі, раджу звернутись до адвоката, який спеціалізується саме в галузі податків та кримінальних правовопорушень, та надасть Вам кваліфіковану правову допомогу, як під час оскарження податкового повідомлення-рішення, так і під час досудового розслідування по кримінальному провадженню.

        Для початку адвокат проаналізує зібрані матеріали та зробить висновок щодо обгрунтованісті підозри, стратегії захисту, чи треба погоджуватись на сплату донарахуваних податків, а сплатити донарахування, якщо є підстава, встигнете завжди, в усякому разі до пред"явлення підозри, якщо така буде. 

       Сплатити може юридична особа, тобто платник податків, якому донараховано податкове зобов"язання, це їй ніхто не може заборонити.

       Якщо треба - звертайтесь.

       Успіхів. С уважением, АБ "ЮФ Легенького Н.А. "Правовая помощь" Телефоны: +380967860786, +380959052712, +380730901972. Email: abpravovadopomoga@gmail.com
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Мороз Виктор
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина)
ответил 23.05.2016 01:51

Добрый вечер!

Категорически не рекомендую соглашаться на предложенный следователем вариант, поскольку тем самым Вы признаете свою вину в совершении уголовного преступления и будете освобождены по нереабилитирующему основанию.

Следует учитывать, что субъектом преступления по ст. 212 УК Украины выступает не юрлицо, а должностные лица юрлица - директор, главный бухгалтер и именно в отношении них и будет приинматься решение о закрытии.

Если у Вас есть понимание, что требования налоговой необоснованы, стоит бороться.

Если нужна помощь, звоните, пишите.


0
фото
FIND
Off-line Носова Виктория
адвокат
Днепропетровск
ответил 22.05.2016 22:57

по 212. не юр.лицо, а должностное лицо субъект преступления.
ч.4. -совсем не приведек к закрытию дела.

Если налоговое обязательсто в процессе обжалования, то оно не является согласованным.
Возможно в основу дело лягло не только это обязательство. С материалами нужно знакомиться.
Что делать -привчеь адвоката, который изучит дело и предложит исходя из ситуации выход.С Уважением, Виктория Носова.
Показать контактную информацию

Nebulonis.com
Поделись этим вопросом с друзьями:
VIІ Зимовий Форум ААУ

VIІ Зимовий Форум ААУКатегории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?