Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

Приватизація кімнати у гуртожитку

20.05.2016 17:14
Добрий день!

Я, моя дружина і дитина проживаємо в гуртожитку вже більше 5 років., були сюди поселені нашим підприємством на якому працюємо. Є ордер на вселення. У лютому 2012року, Харківська міська рада прийняла рішення про виключення нашого будинку із числа гуртожитків, і почався процесс передачі гуртожитку у комунальну власність міста. Почався процесс цієї передачі, який ще до сих пір триває. Спочатку, після збору усіх необхідних документів і довідок з БТІ, нас визнали наймачами житла рішенням виконавчого комітету Харківської міської ради. Я являюсь за цим документом основним наймачем. Далі ми почали переоформлювати усі договори на комунальні послуги на прямі розрахунки з постачальниками. Вже є прямий договір на електроєнергію з Харківобленерго, подані документи на оформлення прямого договору з тепломережою на тепло і гарячу воду. З переводом мешканців на прямі розрахунки за холодну воду з Харківводоканалом виникли проблеми. Водоканал каже що необхідно виконати роботи по будівництву окремого вводу холодної води в будівлю, так як він зараз не відповідає технічним вимогом, зараз ввід води спочатку заходить в сусідню секцію іншого гуртожитку, а потім вже всередені будівлі переходить до нашого гуртожитку. Саме після цього водоканал зможе підписувати з мешканцями прямі договори на постачання холодної води. Всі мешканці нашого гуртожитку писали коллективне звернення в міську раду з проханням вирішити це питання, у відповідь отримали що такі питання не в їх компетенції...
Згодом, так трапилось, що в 2014 році померла моя мама, і мені у спадщину лишилась її квартира, вірніше, я на протязі 6 місяців подав заяву нотаріусу на те щоби зареєстрували, але Свдоцтва права на спадщину ще не отримував! У зв'язку з цим у мене такі питання:
1) Як можно вирішити питання з постачальником холодної води - Харківводоканал?
2) Я так зрозумів, що приватизувати кімнати в гуртожитку можливо тільки після повної передачі будівлі в комунальну власність міста і оформлення на всіх мешканців прямих договорів з усіма постачальниками комунальних послуг?
3) Якщо в мене у власності з'явиться кваритира після оформлення спадщини, то чи виникнуть проблеми при приватизації гуртожитку. Може в такому випадку мені слід виписатися з гуртожитку та зареєструватися у квартирі, а приватизацію оформлювати на дружину з дітьми? Які ще є варіанти?
4) Якщо розглядати варіант моєї перереєстрації місця проживання, як у такому випадку треба змінити основного наймача в гуртожитку, якщо в рішенні пр визначення наймачів, основним був зазначений я?

Дякую.
г. Харьков

Комментарии автора вопроса

20.05.2016 18:34      комментарий относится к Бондарева Ольга
Дякую Ольга за оперативні відповіді!
Можно у Вас уточнити відповіді:
1) можна скласти договір сервітута про користування трубою суміжної секції.
Скласти з ким, з Харківводоканалом? По суті це монополіст, і зним, нажаль, складно домовитись на якісь варіанти, тільки вимагають новий ввід в нашу секцію, без виконання цієї вимоги не хочуть оформлювати прямі договори.

2) достатньо рішення міськради.
Нам пояснили, що зараз ще тривае передача гуртожитка від підприємства у власність теріторіальних громад міста. І формально гуртожиток ще знаходиться на балансі підприємства, і поки не будуть укладені зі всіма мешканцями прямі договори з постачальниками комунальних послуг ніхто не має права приватизувати свої займані кімнати.
3) можуть приватизувати дружина та діти.
Тобто мені можно оформлювати спадщину на квартиру і не виписуватись з гуртожитку, Приватизувати будуть дружина і діти, а мені достатьно буде написати заяву про відмову від приватизації? Навіть якщо договір найму в гуртожитку оформлений на мене?Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
В этом ролике мы поговорим о проблемах с ЖЭКами, о качестве коммунальных услуг и как бороться с ЖЭКами Запомните...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Бондарева Ольга
Киев
ответил 20.05.2016 17:38
1) можна скласти договір сервітута про користування трубою суміжної секції. 2) достатньо рішення міськради. 3) можуть приватизувати дружина та діти. 4) виписуватись і переоформляти з Вас не є необхідним для приватизації.

Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Юрист Рудниченко Андрей
https://www.freelawyer.ua/user/5562
www.freelawyer.ua
Опытный юрист, адвокат для Вас
https://www.freelawyer.ua/user/123317
www.freelawyer.ua
КВАЛІФІКОВАНА ПРАВОВА ДОПОМОГА
http://www.vfemidav.com.ua
www.vfemidav.com.ua
Адвокатське бюро Бородіної
https://www.freelawyer.ua/user/125021
www.freelawyer.ua
Адвокат Гриньов Сергій (Київ)
https://www.freelawyer.ua/user/114761
www.freelawyer.ua
Юрист
https://www.freelawyer.ua/user/123273
www.freelawyer.ua
Адвокат. Юридическая помощь.
https://www.freelawyer.ua/user/71449
www.freelawyer.ua
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua
Юридическое профи...
https://www.freelawyer.ua/user/128676
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua


Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?