Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

Служба у справах дітей

03.12.2013 23:00
Ми мешканці будинку звернулися у службу у справах дітей (далі – служба) по питанню невиконання матір'ю своїх батьківських обов'язків. Але служба надала відповідь та фактично сховала дану особу і тимчасово переселила її з трьома дітьми у іншу квартиру (інший район міста), начебто ця особа, яка ніде не працює, сама знімає собі квартиру. Проживала у 3-х кім. кв., а зараз - у 1-кімн. кв. (відбулося погіршення житлових умов).
Служба пише, що даною сім'єю вже буде займатися інша районна служба за місцем проживання. Районна та міська адміністрації продублювали дану відповідь. Так як це вже не перше звернення сусідів, то замість того, щоб постійно контролювати цю сім'ю або позбавляти таку матір батьківських прав, служба вирішила сховати її і таким чином вирішити проблеми. Але таких повноважень у служби згідно з Положенням про службу у справах дітей (постанова КМУ від 30 серпня 2007 р. N 1068) немає.
1. Чи має право служба взагалі переселяти дану сім'ю, у тому числі з 3-х кім. кв. у 1-кім. квартиру?
2. Як можна кваліфікувати такі дії служби?
3. Куди звертатися зі скаргою на такі дії органів влади?

Комментарии автора вопроса

04.12.2013 09:29      комментарий относится к Бондарева Ольга
Ответ не по существу, а только эмоции! Вы не знаете всю историю этой проблемы, которая длится много лет и как раз только после обращения граждан соответствующие службы начали заниматься этой неблагополучной семьей, мать которой употребляет наркотики, спиртные напитки и т. д. А страдают как раз дети! А за соседей вы не переживайте, они постоянно оказывают помощь этой семье. Так что лучше такие ответы не писать, если не хотите отвечать на поставленные вопросы.Ответы юристов

1
фото
Off-line Бондарева Ольга
Киев
ответил 04.12.2013 15:53

Неприпустимість свавільного втручання у сферу особистого життя людини, а також справедливість, добросовісність - це основи Цивільного законодавства України, а також і міжнародних правових норм. Професіоналізм полягає, окрім знань та досвіду, в дотриманні адвокатської етики в своїй діяльності. Ви звернулись з питанням про Ваш намір втручатись свавільно та аморально в сімейне життя іншої людини, після того, як Вашими діями вже погіршені життєві умови дітей. Ваш намір продовжувати таку діяльність та використовувати для цього знання спеціалістів цього сайту - не відповідає етичним нормам і не узгоджується з моралью. З професіональної точки зору допомогати Вам - це чинити завідомо злонамірені дії всупереч основам законодавства.


0
фото
Off-line Гилис Виталий
юрист
Ровно
ответил 04.12.2013 11:26
ответ исправлен 09.12.2013 17:38
Этот ответ юрист предпочёл удалить :)
1
фото
Off-line Бондарева Ольга
Киев
ответил 04.12.2013 08:51

У Вас немає доказів, що це Служба переселила, сховала.  Вам же надали відповіді, що мати сама знімає ту квартиру.  Ви не задумувались, яке враження справляють мешканці будинку, переслідуючи самотню матір з трьома дітьми ?    Це замість добросусідської підтримки і допомоги хоча б дітям.   Звертатись зі скаргами Ви маєте право для захисту Ваших прав, а Ваші права вже ніяким чином не порушуються, сусідка та її діти мешкають далеко від Вас, а за погіршення їх життєвих умов відповідальність на Вас, це ж трапилось після Ваших скарг. 


0
фото
Off-line Ковтун Наталия
юрист
Киев
ответил 03.12.2013 23:55

Обратитесь в прокуратуру и приложите все полученные Вами ответы (копии) от указанных служб, так же напишите такое же заявление в опеунский рангом выше (например, в областное) и укажите, что на все Ваши обращения реагирования соответствующего нет и приложите ответы этих организаций (копии). Желательно, что бы такие заявления подписывались коллективно. Обратитесь в СМИ, они любят такие темы и наишите в ТСН, Викна - они так же смогут дать репортаж и провести журналистское расследование.Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Помощь в международном праве.
https://www.freelawyer.ua/user/106236
www.freelawyer.ua
Адвокат. Юридическая помощь.
https://www.freelawyer.ua/user/71449
www.freelawyer.ua
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua
Юридическое профи...
https://www.freelawyer.ua/user/128676
www.freelawyer.ua
Юрист
https://www.freelawyer.ua/user/123273
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Сопровождение кредитных споров
http://uk.kiev.ua/ua/
uk.kiev.ua
Опытный юрист, адвокат для Вас
https://www.freelawyer.ua/user/123317
www.freelawyer.ua


Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?