Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

Теплосеть

08.02.2013 08:33
Добрый день. Я живу на 5 этоже квартира угловая, по до мной пустая квартира без отопления дом понельный. В квартире за весь период зимы температура выше 16 градусов не поднялась.На доме стоит счетчик отопления, ктрый мы жители установили по своей инициотиве. При обращении в Теплосеть на перерасчет т.к. в квартире холодно нам отказали из за того что в доме стоит счетчик.
Могут ли они нам отказывать перерасчете ? Я слышала что квртиры расположенные на 5 зтаже и угловые расчитываются по другим тарифам.Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
В этом ролике мы поговорим о проблемах с ЖЭКами, о качестве коммунальных услуг и как бороться с ЖЭКами Запомните...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Зорич Леонід
адвокат
Киев
ответил 08.02.2013 10:38

Для того, щоб заявляти претензії необхідно було фіксувати факти порушень, зниження температури нижче мінімальної. Наприклад за ДСТУ Б В.2.5-33:2007 ПОКВАРТИРНЕ ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ З ТЕПЛОГЕНЕРАТОРАМИ НА ГАЗОВОМУ ПАЛИВІ З ЗАКРИТОЮ КАМЕРОЮ ЗГОРЯННЯ З КОЛЕКТИВНИМИ ДИМОХОДАМИ І ДИМОХІДНИМИ СИСТЕМАМИ така температура має бути не нижче 16 град.

Без зафіксованих актами фактів порушення пред'являти претензії безперспективно.

Знов таки, щоб відповісти на Ваше запитання треба додатково бачити договір на постачання теплової. Тільки тоді можна сказати хто кому і за що має платити. А так (за наявної інформації) можна напевно сказати лише що по лічильнику маєте заплатити, якщо інше не встановлено договором. Але оскільки Актів немає - то мучите на 99.999%

А до чого тут згадування про незаселену квартиру? У неї є власник? Вона опалюється? Якщо "так" - то всі питання про сплату за опалення порожньої квартири до її власника.


0
фото
Off-line Кириченко Иван
ответил 08.02.2013 09:55

Чё ж вы так позно опомнильсь уже середина февраля... С начала холодов нужно было заявления писать об отсутствии тепла. Эти заявления, а может быть и ответы на них, акты, моглибы служить основанием для перерасчёта, а теперь скорее всего поезд ушел...


0
фото
Off-line ь ь
юрист
Владимирец
ответил 08.02.2013 09:23

Постанова Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630 передбачає, що у разі перерви в наданні комунальних послуг з опалення, ненадання або надання їх не в повному обсязі, зниження якості, зокрема відхилення їх кількісних і якісних показників від нормативних, виконавець цих послуг проводить перерахунок споживачам розміру плати за фактично надані послуги. Однак сьогодні такі перерахунки не завжди здійснюються. Якщо встановлено лічильник, то сплачується тільки за фактично використану енергію.

Постанова від 3 жовтня 2007 р. N 1198 "Про затвердження Правил користування тепловою енергією"

Проведення розрахунків за спожиту теплову енергію

23. Розрахунки за спожиту теплову енергію здійснюються на межі продажу, яка є межою балансової належності (відповідальності), відповідно до договору на підставі показів вузла обліку згідно з діючими тарифами (цінами), затвердженими в установленому порядку.

24. У разі коли обсяг постачання теплової енергії менший, ніж зазначений в договорі, теплопостачальна організація повинна зменшити плату шляхом проведення перерахунку за фактично спожиту теплову енергію відповідно до договору.

 У разі відхилення параметрів теплоносія в бік зменшення від затвердженого температурного графіка, передбаченого договором, споживачеві проводиться відповідний перерахунок.

 25. У договорі зазначається максимальне теплове годинне навантаження за кожним видом і параметром теплоносія на опалення, вентиляцію, кондиціювання, максимальне, середньогодинне і середньодобове теплове навантаження на гаряче водопостачання, а також місячний, квартальний та річний обсяг постачання теплової енергії.

27. Якщо фактична середньомісячна температура зовнішнього повітря нижче зазначеної в нормативних документах, то збільшення споживання теплової енергії понад обсяг, визначений для теплопостачання об'єкта, не вважається порушенням договору.

 Якщо фактична середньомісячна температура зовнішнього повітря вище зазначеної в нормативних документах, то проводиться перерахунок плати за теплоносій у бік зменшення.Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Сопровождение кредитных споров
http://uk.kiev.ua/ua/
uk.kiev.ua
АДВОКАТ
https://www.freelawyer.ua/user/103760
www.freelawyer.ua
Юрист
https://www.freelawyer.ua/user/123273
www.freelawyer.ua
Юридические консультации
https://www.freelawyer.ua/user/128735
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Помощь в международном праве.
https://www.freelawyer.ua/user/106236
www.freelawyer.ua
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua


Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?