Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Налог на землю

15.04.2016 10:30
Добрый день! У нас есть садовый участок 6 соток, который принадлежит садовому товариществу, не прибыльному. Находится в черте города. Это не кооператив. Участок зарегистрирован на мужа. Он афганец. Должен муж платить налог на землю за 6 соток плюс общие дорожки в саду или нет? Раньше мы предоставляли льготы и платили налог на землю только за дорожки. А сейчас нам сказал председатель, что должны платить налог на землю и за 6 соток и за дорожки. За ранее спасибо. С ув. Валентина.
г. Днепродзержинск



Ответы юристов

0
фото
FIND
On-line Денисюк Юлія
юрист
Киев (также Вся Україна)
ответил 15.04.2016 11:30
ответ исправлен 15.04.2016 11:31

Добрий день, відповідно до ПКУ:

Стаття 281. Пільги щодо сплати земельного податку для фізичних осіб

281.1. Від сплати податку звільняються:

281.1.1. інваліди першої і другої групи;

281.1.2. фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;

281.1.3. пенсіонери (за віком);

281.1.4. ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту";

281.1.5. фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

281.2. Звільнення від сплати податку за земельні ділянки, передбачене для відповідної категорії фізичних осіб пунктом 281.1 цієї статті, поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання у межах граничних норм:

281.2.1. для ведення особистого селянського господарства - у розмірі не більш як 2 гектари;

281.2.2. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка): у селах - не більш як 0,25 гектара, в селищах - не більш як 0,15 гектара, в містах - не більш як 0,10 гектара;

281.2.3. для індивідуального дачного будівництва - не більш як 0,10 гектара;

281.2.4. для будівництва індивідуальних гаражів - не більш як 0,01 гектара;

281.2.5. для ведення садівництва - не більш як 0,12 гектара.

Отже, якщо Ваш чоловік належить до однієї із цих категорій, наприклад, є ветераном війни, або пенсіонером за віком,то він звільняється від податку за землю. 



Звертайтеся за тел.:(096) 776 86 01 або пишіть на пошту julia.denysyuk@gmail.com Індивідуальні консультації - платні (договірна).
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line "1 ПРАВОВАЯ КОМПАНИЯ" команда адвокатов/юристов
юридическая компания
Киев (также Все 23 региона Украины )
ответил 15.04.2016 10:46

Доброго дня, надійшліть нам на електронну пошту садового товариства, для детального вивчення і об'єктивного вирішення Вашої проблеми. 

Відповідно до ст. 35 Земельного кодексу України, громадяни України із земель державної та комунальної власності мають право одержувати безоплатно у власність або на умовах оренди земельні ділянки для ведення індивідуального чи колективного садівництва. Призначені для садівництва земельні ділянки громадяни можуть використовувати для закладення багаторічних плодових насаджень, вирощування сільськогосподарських культур, зведення садових будиночків, господарських споруд тощо.

Землі, передані громадянам для ведення індивідуального та колективного садівництва, згідно зі ст. 22 ЗК, вважаються землями сільськогосподарського призначення. Тож оплата за земельні ділянки, зайняті садівницьким товариством, здійснюється відповідно до ст. 6 Закону України «Про плату за землю». Уточніть ще, чи ця земельна дільнка приватизована.



Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Ваш юрист
https://www.freelawyer.ua/user/86974
www.freelawyer.ua
Надійний радник та партнер
https://www.freelawyer.ua/user/116677
www.freelawyer.ua
Территория Закона
https://www.freelawyer.ua/user/11390
www.freelawyer.ua
GIORDANY&PARTNERS LAW COMPANY
https://www.freelawyer.ua/user/107094
www.freelawyer.ua
Держпродспоживслужба
https://www.freelawyer.ua/user/119454
www.freelawyer.ua
Перша консультація безкоштовна
https://www.freelawyer.ua/user/47325
www.freelawyer.ua
Адвокат в уголовном деле
https://www.freelawyer.ua/user/26044
www.freelawyer.ua
Захист і представництво
https://www.facebook.com/ribintsevss/?ref=bookmarks
www.facebook.com
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
ЗАЩИТА В УГОЛОВНОМ ДЕЛЕ
https://www.freelawyer.ua/user/418
www.freelawyer.ua


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?