Консультируйтесь с юристами со всей Украины онлайн
Получите одновременно до 30 мнений от лучших специалистов права
Украина

Відмова у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою

29.03.2016 16:06
Доброго дня!
Я звенулась до Головного управління Держгеокадасту у Черкаській області з проханням надати мені дозвіл на розробку проекту землеустрою, щодо відведення у власність земельної ділянки площею 2,0000 га.
Сьогодні отримала лист з відмовою. В ньому вони говорять, що земля яку я хочу отримати у власність належить до земель с/г призначення резервного фонду. І далі говорять , що Згідно Указу Президента України "Про порядок паювання земель, переданих у колективну власність с/г підприємствам і організаціям" даний резервний фонд використовується для передачі у приватну власність переважно громадянам, зайнятим у соціальній сфері на селі, а також іншим особам, яких приймають у члени С/г підприємств або які переселяються у сільську місцевість для постійного проживання. І цим всим просять надати мене документи , що засвідчують у соціальній сфері, до якої я не належу. Чи правомірно вони мені відмовили?І що можна зробити в даній ситуації?

г. ЧеркасиОтветы юристов

0
фото
PREMIUM
On-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Киев (также Одесса, Днепр, Львов)
ответил 29.03.2016 17:40

Доброго дня!

Виходячи з відповіді, неправомірно.

Абзацом першим частини 3 статті 123 ЗК України передбачено, що відповідний орган виконавчої влади або орган місцевого самоврядування в межах їх повноважень у місячний строк розглядає клопотання і дає дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки або надає мотивовану відмову у його наданні. Підставою відмови у наданні такого дозволу може бути лише невідповідність місця розташування земельної ділянки вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, а також генеральних планів населених пунктів, іншої містобудівної документації, схем землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель адміністративно-територіальних одиниць, проектів землеустрою щодо впорядкування території населених пунктів, затверджених у встановленому законом порядку.

Зробити у цій ситації можна: або ж повторно звернутися до місцевого органу влади, з розясненням норм закону, і якщо не вийде довести свою правову позицію- тоді звертатись до суду.Если Вы не способны защитить свои права от посягательств агрессора, его требованиям и оскорблениям не будет конца. Хочешь защититься? Свяжись со мной! Тел.: 0503202873, Почта: ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию

Доступные специалисты в области земельного права

Штангей Сергей
PREMIUM
Off-line Штангей Сергей
250 грн
Консультация
юрист
Киев
Телефон Телефон Чат WhatsApp Чат WhatsApp
Реклама
Адвокат Осикін Володимир
Осикин Владимир

Нотариус Майдыбура. Киев.
Нотариус Майдыбура. Киев.

Адвокат, корпоративный юрист
Адвокат, корпоративный юристКатегории вопросов