Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА ВИРІШИТИ ЗАДАЧІ. БУДЬ-ЛАСКА!

28.03.2016 05:15

1. На металургійному комбінаті був зданий в експлуатацію новий цех, безпечна в екологічному плані робота якого потребувала одночасного введення в дію очисних споруд для очистки промислових стоків. Не маючи необхідних коштів для зведення цих споруд, директор комбінату видав наказ про початок експлуатації цеху. У результаті цього стічні води з цеху виливалися впродовж двох місяців у річку, що призвело до загибелі риби у ній.
Кваліфікуйте дії директора комбінату.
2. Смагов перед Новим роком уночі зрубав п’ять блакитних ялинок, що були висаджені на бульварі міста, і під час їх продажу був затриманий.
Кваліфікуйте дії Смагова.
3. Лупика було притягнуто до кримінальної відповідальності за ст. 246 КК за незаконну порубку дерев. Заперечуючи проти обвинувачення, Лупик заявив, що рубав і вивозив тільки хмиз.
Ваша думка з цього приводу.
4. Різник зрубав 28 берізок на садовій ділянці, яка знаходилась на околиці міста, щоб самовільно побудувати гараж для власного авто.
Кваліфікуйте дії Різника.
5. Напередодні Нового року Косар зрубав у лісі на території заповідника 4 ялинки, одну з яких залишив собі, а 3 намагався продати. При затриманні Косар у всьому зізнався, показав де він зрубав ялинки, але заперечував свою обізнаність щодо того, що ліс був заповідний.
Дайте кримінально-правову характеристику ситуації.
6. Головний лікар міської лікарні, використавши закріплену за ним машину типу “Джип”, у заборонений період та безпосередньо з транспортного засобу полював на лосів. Вбив лосиху і лосеня.
Кваліфікуйте ці дії.
7. У липні 2007 р. Костюкова було затримано на території природно-заповідного фонду з собакою мисливської породи - фокстер’єр та капканом у руках. Костюкова було визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.248 КК.
Чи правильне рішення суду?
1. 23-річна В’ялова була на вечірці, де випила чимало спиртного, поводила себе розкуто, цілувалась і обнімалася з усіма присутніми хлопцями. Гришин завів її у гараж біля будинку, де, застосувавши фізичне насильство, вчинив з нею статевий акт. Наступного дня В’ялова подала в прокуратуру заяву про згвалтування її Гришиним.

Що може бути підставою для притягнення Гришина до кримінальної відповідальності?

2. Писаренко згвалтував 19-річну Сімко, а через день —
12-річну Паненко.

Кваліфікуйте дії Писаренка.

3. Бажаючи помститися, Петрова підмовила Сніжка згвалтувати Колотову. Під час вчинення статевого акту Сніжком Петрова тримала потерпілу за руки, долаючи її опір.

Кваліфікуйте дії Сніжка і Петрової.

4. Романов знаходився в дома в нетверезому стані і, коли до нього зайшла сусідка, зґвалтував її, після чого потерпіла завагітніла.

Романов був притягнутий до кримінальної відповідальності за ч.4 ст.152 КК. Чи правильно здійснена кваліфікація?
1. Цілуйко прийшов додому у нетверезому стані. Сокирою почав рубати меблі, дружина намагалася перешкодити цьому, але він побив її, підпалив запальничкою її волосся, вигнав з дитиною, неодягненою, на мороз. Сусіди намагалися втрутитися, але Цілуйко бігав за ними з сокирою з криками: “Уб’ю! Заріжу!” Коли вони викликали наряд міліції, Цілуйко вчинив опір: плював в обличчя міліціонерам, при спробі надіти йому наручники, вдарив міліціонера ногою в живіт.

Кваліфікуйте дії Цілуйка.

2.Варіант. У ході хуліганських дій Цілуйко завдав сокирою своїй дружині тяжких тілесних ушкоджень.

3. Варіант. Вчинивши хуліганські дії, Цілуйко заснув. Викликаний наряд міліції став його будити, після чого Цілуйко вчинив дії, зазначені вище.

4. Петров, перебуваючи в нетверезому стані, на пляжі роздягнувся догола, підходив до відпочиваючих, показував їм статеві органи, робив цинічні пропозиції. Людина похилого віку Цвєткова сказала йому: “Чи не соромно тобі, хуліган?” Петров штовхнув її, вона вдарилася головою об залізну урну і померла на місці.

Кваліфікуйте дії Петрова.

5. Ідучи на дискотеку, Іванченко випив “для розкутості” пляшку горілки і взяв з собою “заточку”, як він пізніше пояснив — для самозахисту. Іванченко запросив на танець дівчину, але вона відмовилася, сказавши, що він п’яний. Тоді Іванченко вдарив її по обличчю. На зойки дівчини підбігли двоє юнаків, які намагалися її захистити, але Іванченко завдав одному з них удар “заточкою” в живіт, від якого той через кілька годин помер у лікарні.

Кваліфікуйте дії Іванченка.

6. З помсти до всіх представниць жіночої статі, Даниленко на центральній вулиці міста різав ножем, а потім зривав з дівчат спідниці. В результаті такої «різанини» трьом дівчатам були завдані легкі тілесні ушкодження, а двом – середньої тяжкості тілесні ушкодження.

Кваліфікуйте дії Даниленка.

7. Працівник моргу Паливода неодноразово знімав з трупів жінок прикраси, виривав золоті зуби і приносив для реалізації на ринок Митрофановій.

Дайте кримінально-правову оцінку ситуації.

8. Ковальчук приніс додому відеофільм, на якому були зняті кадри задоволення статевої пристрасті неприродним способом, а також злягання людей з тваринами. Касету Ковальчук заховав у шафі, але її там знайшов його 15-річний син і зробив “перегляд” зі своїми однокласниками у школі.

У своїх поясненнях Ковальчук твердив, що фільм є не порнографічним, а еротичним.

Дайте правову оцінку ситуації.

9. Царьов вигулював собаку породи пітбультер’єр без намордника і повідця. Працівник міліції Петько, який був у цивільному, зробив йому зауваження. У відповідь Царьов став кричати, що не допустить знущання над твариною, чим викликав роздратування у собаки. Оскільки собака проявляв надмірну агресивність, Петько з наявної у нього табельної зброї чотирма пострілами вбив пітбультер’єра.

Царьов звернувся до прокурора з вимогою притягнути Петька до кримінальної відповідальності за ст. 299 КК.

Ваша думка з цього приводу.


г. НиколаевВозможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Могут ли посадить за долг банку?
Могут ли посадить за долг банку?
В этом ролике мы поговорим возможной криминальной ответственности за неуплату кредита Один из часто задаваемых...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Штангей Сергей
юрист
Киев (также (также вся Украина))
ответил 28.03.2016 08:36

5000 грн., якщо не бажаєте вчитись самостійноNebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Опытный юрист, адвокат для Вас
https://www.freelawyer.ua/user/123317
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Сопровождение кредитных споров
http://uk.kiev.ua/ua/
uk.kiev.ua
Помощь в международном праве.
https://www.freelawyer.ua/user/106236
www.freelawyer.ua
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua
Юрист
https://www.freelawyer.ua/user/123273
www.freelawyer.ua
АДВОКАТ
https://www.freelawyer.ua/user/103760
www.freelawyer.ua
Адвокат. Юридическая помощь.
https://www.freelawyer.ua/user/71449
www.freelawyer.ua
Юридические консультации
https://www.freelawyer.ua/user/128735
www.freelawyer.ua


Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?