Платная консультация
Платная консультация быстрее и эффективнее

Бесплатная консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов





Украина

Зміна прізвища

22.03.2016 20:33
Андрей
Доброго вечора шановні юристи !
В мене склалася така ситуація. В свідоцтві про народження (старого зразка, яке було видано ще в СССР) записано моє прізвище "Мочернюк" і, також, у всіх інших документах (паспорт, іпн і т.д.) вказано прізвище "Мочернюк". Коли я звернувся в РАКС для отримання свідоцтва про народження нового зразка, то мені кажуть, що в в новому зразку буде вказано прізвище "ДУБ" (ДУБ - це мамине дівоче прізвище). Як зараз мені діяти в такий ситуації???
Якщо звертатися до суду, то як має називатися заява?

Дякую!!!




Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line Bogdan Serdyuk
адвокатское объединение
ответил 02.04.2016 21:46

Добридень!

Додам. Це-позовна заява (заголовок). Підзаголовок такої звучатиме "Провстановлення факту, що має юридичне значення".

Формлення такої має здійснюватись у повній відповідності до норм ЦПК України, зокрема ст.ст.118-122.

Загалом по запитанню, раджу Вам не поспішати до суду та не одноразово і "паперово штормити" відділення відповідного РАЦСу, бо щось тут явно не так. Актові записи при СРСР велись якісно і заміна зараз однієї "корки" на іншу не змінює власне суть попередніх актових записів у відповаідних книгах.

Домагайтесь у РАЦСі видачі Вам копій відповідних записів по "старому" прізвищу, а в разі відмови, то вимагайте здійснення Вам такої такої виключно у письмовій формі. Це буде доказом Вашої юридичної правоти в суді, бо суд керується лише такими, а не словами та/або простими бажаннями заявника.

Корисні для Вас ресурси тут ...

Про звернення громадян

http://old.minjust.gov.ua/str_ust_rags

Про затвердження Правил державної реєстрації актів громадянського стану в Україні

Про затвердження Порядку ведення обліку і звітності про використання бланків свідоцтв про державну

Про затвердження Правил внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення

http://vinjust.gov.ua/derzhavna-reiestratsiia-aktiv-tsyvilnoho-stanu/poriadok-reiestratsii-aktovykh-zapysiv.html

http://old.minjust.gov.ua/34700

Цивільний процесуальний кодекс України

http://court.gov.ua

Зможу допомогти у супроводженні Вашого питання.

Якщо моя відповідь Вам допомогла, залишайте подяку у графі "Відгуки".



З пов. Богдан Сердюк. P.S.: дані, що Вам необхідні, містяться тут ... www.freelawyer.ua/user/2399 P.P.S.: будьте компетентними,а тому завжди досліджуйте нормативну базу самостійно!
Показать контактную информацию
0
фото
FIND
Off-line Романенчук Андрей
юрист
Коломыя (также Івано-Франковск, Черновцы)
ответил 22.03.2016 20:42

Вам необхідно звертатися до суду з заявою про встановлення факту, що має юридичне значення!!!

Успіху!!!



З повагою, Андрій Романенчук, ви завжди мені можете зателефонувати за номерами: 050-42-24-777; 098-42-24-777; 073-42-24-777
Показать контактную информацию

Nebulonis.com
Поделись этим вопросом с друзьями:
VIІ Зимовий Форум ААУ

Технологии и право


Каталог документов

В данной категории пока нет документов для покупки

Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?