Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Мед. стаж

07.03.2016 18:06
Работала медсестрой с 24.06.1994 по 27.03.1996 в здравпункте АТП ХОПС (о чём есть запись в трудовой книжке). считается ли этот период работы в мед стаж? АТП уже давно не существует...
г. Сумы



Ответы юристов

0
фото
Off-line Bogdan Serdyuk
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина и временно оккупированные территории)
ответил 13.03.2016 22:13

Так (з опису Вашого запитання).

Якщо Ви незгодні з рішення територіального органу ПФУ, то його потрібно оскаржувати до суду протягом 6 міс. з подачею відповідного адміністративного позову за територіальним місцем Вашого "юридичного" проживання.

Корисні для Вас ресурси тут ...

Кодекс законів про працю України

Про пенсійне забезпечення

Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування

http://www.pfu.gov.ua/pfu/control/uk/index

http://vsesvit-news.info/news/9511.html

http://medprof.km.ua/article/read/pensii-medpracivnykiv.html

http://pmguinfo.dp.ua/napravleniya-deyatelnosti/pravovaya-zashchita/50-konsultatsii/756-pens-med

http://www.ndr.sm.gov.ua/index.php/en/gumanitarna-politika/pensiyne-zabezpechennya/2329-priznachennya-pensiji-za-vislugu-rokiv-medichnim-pratsivnikam

http://cons.parus.ua/_doc_view.asp?rnx=052QI16b890b917da54164b9dcd5116b8bdde

Кодекс адміністративного судочинства України

http://court.gov.ua

Зможу допомогти у супроводженні Вашого питання.

Якщо моя відповідь Вам допомогла, залишайте подяку у графі "Відгуки".


0
фото
FIND
Off-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Днепропетровск (также Киев)
ответил 12.03.2016 11:02

Щоб відповісти на ваше додаткове питання, мені потрібно бачити і ваші документи, і відмову та вимогу УПФУ.

Наразі ж можу лише загальні норми закону вказати, які регулюють ваше питанння.І у першій відповіді вони містяться.



Підписуйтесь! Більше відповідей на персональній сторінці https://www.facebook.com/ribintsevss // (050) 3202873 ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Москаленко Анна
юрист
Харьков
ответил 09.03.2016 13:44

если у вас в трудовой написано, что в это время вы работали именно медсестрой- то да, это время зачисляется в специальный медицинский стаж.


0
фото
FIND
Off-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Днепропетровск (также Киев)
ответил 09.03.2016 09:34

Доброго дня! Для зарахування до пільгового стажу час роботи в АТП, необхідно щоб АТП відповідав вимогам, визначених в http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/909-93-%D0%BF

Відповідно до п.1.2 Переліку закладів охорони здоров'я (затвердженого наказом МОЗ України від 28.10.2002р. №385), до амбулаторно-поліклінічних закладів належить, в тому числі, пункт охорони здоров'я (здоровпункт). В п. 2 Пояснень до цього Переліку визначено, що пункт охорони здоров'я (здоровпункт) створюється на підприємствах в установах, організаціях і входить до складу поліклініки або амбулаторії.

Отже, якщо в АТП  було організовано пункт охорони здоров'я, що входив би до складу поліклініки або амбулаторії, тоді ви маєте право на зарахування до пільгового стажу.

    Відповідно до ч.5 ст.16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я» заклади охорони здоров'я підлягають акредитації у випадках та в порядку, визначених Кабінетом Міністрів України. Згідно із п.2 Порядку акредитації закладу охорони здоров'я, затвердженого постановою КМ України від 15.07.1997р. №765 встановлено, що акредитації підлягають всі заклади охорони здоров'я незалежно від форми власності.

Таким чином, здоровпункт, що створений на підприємстві і не входить до складу поліклініки або амбулаторії, офіційно набуває статусу закладу охорони здоров'я на підставі державної акредитації.



Підписуйтесь! Більше відповідей на персональній сторінці https://www.facebook.com/ribintsevss // (050) 3202873 ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию

Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Ваш юрист
https://www.freelawyer.ua/user/86974
www.freelawyer.ua
Территория Закона
https://www.freelawyer.ua/user/11390
www.freelawyer.ua
Захист і представництво
https://www.facebook.com/ribintsevss/?ref=bookmarks
www.facebook.com
GIORDANY&PARTNERS LAW COMPANY
https://www.freelawyer.ua/user/107094
www.freelawyer.ua
Держпродспоживслужба
https://www.freelawyer.ua/user/119454
www.freelawyer.ua
Перша консультація безкоштовна
https://www.freelawyer.ua/user/47325
www.freelawyer.ua
Надійний радник та партнер
https://www.freelawyer.ua/user/116677
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Адвокат в уголовном деле
https://www.freelawyer.ua/user/26044
www.freelawyer.ua
ЗАЩИТА В УГОЛОВНОМ ДЕЛЕ
https://www.freelawyer.ua/user/418
www.freelawyer.ua


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?