Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Ст 309. ч.1

03.03.2016 16:48
Здраствуйте был суд по ст 309, ч 1, но в статье указанно человек добровольно обратившийся в реабилитационный центр освобождается от приговора и статью переквалифицируют на ст 309 ч 4. муж лежал в риб центре до задержания 12 дней , и после задержания 11 дней. Пройдут две справки с больницы для суда , или надо полный курс который составляет 21 день. спасибо
г. Новомосковск



Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Могут ли посадить за долг банку?
Могут ли посадить за долг банку?
В этом ролике мы поговорим возможной криминальной ответственности за неуплату кредита Один из часто задаваемых...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Bogdan Serdyuk
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина и временно оккупированные территории)
ответил 13.03.2016 19:20

Добридень!

Вважаю, що для суду буде достаньо лише факту вказаного Вами у запитанні, але без зупинки вказаного медичного процесу, тобто, лікування потрібно продовжувати доти доки "тягнеться" судовий процес. При цьому суд потрібно постійно "бомбардувати" медичними довідками відповідного напрямку.

Корисні для Вас ресурси тут ...

Кримінальний кодекс України

Кримінальний процесуальний кодекс України

http://court.gov.ua

Зможу допомогти у супроводженні Вашого питання.

Якщо моя відповідь Вам допомогла, залишайте подяку у графі "Відгуки".


0
фото
FIND
Off-line *** Евгений
адвокат
Киев (также и вся Украина)
ответил 03.03.2016 17:36
Он должен пройти лечение, после его задержания, то есть совершения преступления, поэтому нужно пройти сначала полный курс.

Индивидуальные консультации, сопровождение на платной основе. С уважением, Евгений /моб.тел. (099)102-33-93, (097) 752-56-13/
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Закордонец Николай
юрист
Киев (также Хмельницький, Житомир)
ответил 03.03.2016 17:19

Чисто теоретично, керуючись ч.4 ст. 309 КК Укрїни - досатньо буде належним чином зафіксованого добровільного звернення до лікувального закладу і початку лікування від наркоманії.

Рекомендаіцї судам стосовно розгляду подібних справ зазначені у Постанові пленуму Верховного суду України "Про судову практику в справах про злочини у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів" N 4 від 26.04.2002, в якій, зокрема зазначено, що при вирішення питання  про  звільнення  особи  від   кримінальної відповідальності за ч.4 ст. 309 КК України, суду необхідно з'ясовувати, чи дійсно особа страждала на наркоманію і потребувала лікування від неї, чи дійсно вона звернулася до лікувального закладу і розпочала лікування добровільно,  а не вимушено і чи дійсно ставить за мету вилікуватися  від  наркоманії, а не ухилитись у такий спосіб від кримінальної відповідальності за вчинений злочин.

Також слід звернути увагу, що звільнення особи за вказаними вище підставами допускається лише за умови, що винна особа добровільно здала наркотичні засоби, психотропні речовини чи їх  аналоги  і вказала джерело придбання цих засобів (речовин) або сприяла розкриттю злочинів, пов'язаних із їх незаконним обігом. Здача наркотичних засобів, психотропних речовин чи їх аналогів визнається добровільною, якщо відбулася за обставин, коли особа мала й усвідомлювала можливість продовжувати протиправну діяльність, але не побажала цим скористатися.

Таким чином, Вам необхідно довести всі ті факти та обставини, які суду рекомендовано встановити.


0
фото
Off-line Хижкова Светлана
юридическая компания
Киев (также Сумы)
ответил 03.03.2016 17:09
ответ исправлен 03.03.2016 17:16

А когда ему о подозрении уведомили? До уведомления о подозрении Ваш муж обращался за мед помощью?


0
фото
Off-line """""""" Evgeniya
адвокат
Киев (также Сумы, Харьков)
ответил 03.03.2016 17:04
ответ исправлен 03.03.2016 17:04

У довідці з лікувального закладу повинно бути вказано, що особа пройшла курс лікування від наркоманії  в  лікувальному закладі чи звернулася та проходить лікування, таке звернення до лікарні має бути добровільним і після вчинення злочину. Лікування до вчинення злочину не вплине на звільнення. 



Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Перша консультація безкоштовна
https://www.freelawyer.ua/user/47325
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Адвокат в уголовном деле
https://www.freelawyer.ua/user/26044
www.freelawyer.ua
Держпродспоживслужба
https://www.freelawyer.ua/user/119454
www.freelawyer.ua
GIORDANY&PARTNERS LAW COMPANY
https://www.freelawyer.ua/user/107094
www.freelawyer.ua
Ваш юрист
https://www.freelawyer.ua/user/86974
www.freelawyer.ua
Территория Закона
https://www.freelawyer.ua/user/11390
www.freelawyer.ua
Захист і представництво
https://www.facebook.com/ribintsevss/?ref=bookmarks
www.facebook.com
Надійний радник та партнер
https://www.freelawyer.ua/user/116677
www.freelawyer.ua
ЗАЩИТА В УГОЛОВНОМ ДЕЛЕ
https://www.freelawyer.ua/user/418
www.freelawyer.ua


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?