Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

Низкая температура

29.01.2013 15:36

Здравствуйте! Какая должна быть температура в квартире? В квартире холодно,можно ли отказаться от отопления в квартире и установить автономное? Или куда жаловаться?Комментарии автора вопроса

29.01.2013 15:51
Всем спасибо!

29.01.2013 15:44
А какая минимальная должна быть и где это написано? Спасибо всем!Ответы юристов

0
фото
Off-line Гудима Дмитро
юридическая компания
Львов
ответил 04.02.2013 16:57

1. Порядок надання комунальних послуг, права та відповідальність споживачів і виконавців цих послуг здійснюються відповідно до Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 N 630.

Відповідно до п. 32 зазначених Правил виконавець послуг повинен надавати споживачеві в установленому законодавством порядку інформацію про перелік послуг, їх вартість, загальну суму місячного платежу, структуру тарифів, нормативів (норм) споживання, режиму надання послуг, їх споживчі властивості і зобов'язаний звільняти від плати за послуги у разі їх ненадання та виплачувати компенсацію за перевищення строків проведення аварійно-відбудовних робіт.

Послуги надаються споживачеві згідно з договором, що оформляється на основі типового договору про надання послуг із централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення.

Споживач має право на зменшення розміру плати в разі надання послуг не в повному обсязі, відхилення від їх кількісних та/або якісних показників від затверджених нормативів (норм) споживання (пп. 1 п. 29 Правил).

2. Вимоги щодо кількісних і якісних показників послуг та зменшення плати у разі їх відхилення від нормативних визначаються додатком до Порядку проведення перерахунків розміру плати за надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення в разі ненадання їх або надання не в повному обсязі, зниження якості, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2010 р. N 151.

Там можете чітко прочитати про температурні режими повітря у приміщеннях, можливі відхилення від них і про зменшення плати за надані послуги у разі перевищення допустимого строку відхилення від їх показників

3. Надання дозволу на переобладнання інженерних систем у житловому будинку, зокрема на переобладнання центральної системи опалення в багатоквартирних житлових будинках на автономну, є компетенцією органів місцевого самоврядування, оскільки згідно з Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", питання відключення мереж централізованого опалення та постачання гарячої води в багатоповерхових житлових будинках регулюється Правилами надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 N 630, та Порядком відключення окремих приміщень житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання, який затверджено наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства від 22.11.2005 N 4.

Згідно з пунктом 2.1 зазначеного Порядку для вирішення питання відключення окремих приміщень житлового будинку від мереж централізованого опалення власник, наймач (орендар) приміщення повинен звернутися до постійно діючої міжвідомчої комісії органу місцевого самоврядування з письмовою заявою про відключення від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання (ЦО і ГВП) із зазначенням причини відключення. При позитивному рішенні Комісії заявнику надається перелік організацій, до яких слід звернутися для отримання технічних умов для розроблення проекту індивідуального (автономного) теплопостачання і відокремлення від мереж ЦО і ГВП.

Підставою для відмови у наданні дозволу на відключення від мереж ЦО і ГВП є неможливість забезпечення у разі відокремлення приміщення даного споживача від внутрішньобудинкових мереж ЦО і ГВП, безперебійної роботи інженерного обладнання сусідніх приміщень або будинку в цілому. У разі незгоди заявника з відмовою спір вирішується в судовому порядку.

Проект індивідуального теплопостачання і відокремлення від мереж ЦО і ГВП повинна виконувати проектна або проектно-монтажна організація на підставі договору із заявником. Проект повинен відповідати вимогам чинних нормативних документів і бути узгодженим з усіма організаціями, які розробили й обґрунтували технічні умови на підключення будинку до зовнішніх мереж.


0
фото
Off-line Снида Наталия Валентиновна
юрист
Днепропетровск
ответил 29.01.2013 18:26

Доброго времени суток. Для начала, пожалуйтесь в ЖЄК или в ту организацию, которая обслуживает Ваш дом, потом поставщику услуги, ну а потом уже властям. Кисель Дмитрий, правильно Вам ответил нужно определить причину, а потом уже действовать по ситуации. 


0
фото
Off-line Белинская Оксана
юрист
Сумы
ответил 29.01.2013 16:19

На мою думку дуже правильно б було звернутись до конкретного спеціаліста після загальної консультації, якщо ви дійсно прагните вирішити цю проблему.


0
фото
Off-line Кисель Дмитрий
юрист
Киев
ответил 29.01.2013 15:53

В Каком городе Вы проживаете? В частности, про Киев я могу ОЧЕНЬ много рассказать о порядке предоставления услуг центрального отопления, порядке фиксации претензий потребителей этих услуг, порядок проведения перерасчётов в случае не предоставления или ненадлежащего предоставления этих услуг, порядок отключения от системы центрального отопления и ещё много интересного по теме Вашего вопроса.

Минимальная температура воздуха в жилом помещении должна быть не ниже 18 градусов по Цельсию, и не менее 20 градусов по Цельсию в торцевых комнатах. При этом, обязательно наличие выполненных работ по утеплению квартиры.


0
фото
Off-line Кириченко Иван
ответил 29.01.2013 15:50

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/630-2005-%D0%BF Сдесь написано подробно о процедуре составления притензий итд. почитайте.   Про температуру сказано что ее показатили содержат спецальные нормативы.

Ну а спасибо у нас это нажатие на палец в верх!!!!        Краснею


0
фото
Off-line ь ь
юрист
Владимирец
ответил 29.01.2013 15:48

минимум 18


0
фото
Off-line ь ь
юрист
Владимирец
ответил 29.01.2013 15:42

отказаться возможно от зависимости в каком городе Вы проживаете. Местные власти в одних городах разрешают, в других нет. Жаловаться надо в теплосеть, жек Меру города и т.д.


0
фото
Off-line Кириченко Иван
ответил 29.01.2013 15:41

Жаловатся сперва в Теплокомуненерго, или как там у вас, они поидее создают комисию которая проверяет почему у вас холодно. Дырявые окна, двери, тонкие стены?. Если причина именно в центральном отоплении то можете просить переращёт. Разрешение на автономку в моём городе выдает месная власть.Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:
Мы рекомендуем
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Сопровождение кредитных споров
http://uk.kiev.ua/ua/
uk.kiev.ua
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua
АДВОКАТ
https://www.freelawyer.ua/user/103760
www.freelawyer.ua
Юрист
https://www.freelawyer.ua/user/123273
www.freelawyer.ua
Юридические консультации
https://www.freelawyer.ua/user/128735
www.freelawyer.ua
Помощь в международном праве.
https://www.freelawyer.ua/user/106236
www.freelawyer.ua


Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?