Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

В дет сад без прививок

22.11.2013 23:21

Здравствуйте, скажите пожалуйста как можно определить ребенка в садик без прививок, в садике справки не дают о том, что ребенка не берут. Говорят в садике разбирайтесь с больницей. В больнице я писала отказ от прививок несколько раз в общем и там и там нам отказывают. Подскажите есть ли закон чтоб детя определить в сад без прививок. Спасибо.

Ответы юристов

0
фото
Off-line Мовчан Виталий
юрист
ответил 23.11.2013 09:47
ответ исправлен 23.11.2013 09:47

Хочу зазначити, що це практично неможливо, так як:

Відповідно до статті 34 Закони України «Про освіту» прийом дітей в дошкільні навчальні заклади проводиться за бажанням батьків. Згідно зі статтею 36 Закону України «Про дошкільну освіту», батьки мають право вибирати дошкільний навчальний заклад.

У відповідності до пункту 6 Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2003 року № 305, прийом дітей в дошкільний учбовий заклад здійснюється керівником протягом календарного року на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров'я дитини, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.   

Статтею 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» від 06 квітня 2000 року № 1645-ІІІ, з послідуючими змінами та доповненнями, визначено, що прийом дітей до виховних, навчальних, оздоровчих та інших дитячих закладів проводиться за наявності відповідної довідки закладу охорони здоров'я, в якому дитина перебуває під медичним наглядом. Довідка видається на підставі даних медичного огляду дитини, якщо відсутні медичні протипоказання для її перебування у цьому закладі, а також якщо їй проведено профілактичні щеплення згідно з календарем щеплень і вона не перебувала в контакті з хворими на інфекційні хвороби або бактеріоносіями.  

Згідно з пунктом 6 Примірного положення про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного та шкільного загальноосвітнього навчального закладу, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 29 листопада 2002 року № 434, питання про відвідування дошкільного навчального закладу дітьми, батьки яких  відмовляються від щеплень, вирішується лікарсько-консультативною комісією.

Тому, у даному випадку, ви повинні звернутися до лікарсько-консультативної комісії про надання висновку вашій дитині на дозвіл відвідувати дошкільний заклад. Це єдиний можливий варіант, щоб оминути щеплення, однак судова практика показує, що такі висновки ЛКК не завжди на вашу користь.Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Адвокат. Юридическая помощь.
https://www.freelawyer.ua/user/71449
www.freelawyer.ua
Помощь в международном праве.
https://www.freelawyer.ua/user/106236
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Опытный юрист, адвокат для Вас
https://www.freelawyer.ua/user/123317
www.freelawyer.ua
Юрист
https://www.freelawyer.ua/user/123273
www.freelawyer.ua
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua
Юридическое профи...
https://www.freelawyer.ua/user/128676
www.freelawyer.ua
Сопровождение кредитных споров
http://uk.kiev.ua/ua/
uk.kiev.ua


Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?