Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Незаконное отчисление студента

28.01.2016 11:04
Можна ли без ведома родителей отчислить неполнолетнего студента с училища?
г. Новоград-



Ответы юристов

0
фото
Off-line Пискун Леся
адвокат
Киев
ответил 28.01.2016 17:39

Добрий день, правове регулювання вашого питання: ЗУ "Про освіту", ЗУ "Про вищу освіту", ЗУ "Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей", ЗУ "Про охорону дитинства" (ст.19),  Сімейний кодекс України (ст. 50), Положення про порядок переведення, відрахування та поновлення студентів вищих закладів освіти, затверджено Наказом Міністерства освіти України № 245 від 15.07.1996 р. (далі по тексту: Положення).

Відповідно до п.14 Положення, студент може бути відрахований з вищого закладу освіти:

- за власним бажанням;

- у зв'язку з переведенням до іншого вищого навчального закладу освіти; 

- за станом здоров'я на підставі висновку ЛКК;

- за академічну неуспішність;

- за порушення навчальної дисципліни і правил внутрішнього розпорядку вищого закладу освіти;

Відрахування неповнолітніх студентів здійснюється за погодженням зі службою у справах неповнолітніх місцевих органів виконавчої влади (п.15).

Служби у справах дітей виконавчого комітету відповідної міської ради, діють на підставі чинного законодавства України та Положення про службу у справах дітей, які затверджені Рішенням відповідної міської ради.

  Доцільно зауважити, студенту, який відрахований з вищого закладу освіти, видається академічна довідка встановленої форми, яка затверджена Постановою КМУ від 17.12.1993 р. № 1058 "Про затвердження переліку і зразків документів про освіту та вченні звання в Україні", та оригінал документа про повну загальну середню (базову загальну середню) освіту.  До особової справи студента вкладаються: копія академічної довідки, підписаної керівником вищого закладу освіти і скріпленої гербовою печаткою, завірена деканом (завідуючим відділенням) залікова книжка, студентський квиток і скріплена печаткою за підписом декана (зав. відділенням) учбова картка студента з зазначенням виконання студентом навчального плану.

 Відомості про вивчені предмети та складені заліки і екзамени вносяться до академічної довідки окремо за кожний семестр.

До академічної довідки не вносяться предмети, з яких студент одержав незадовільні оцінки. Студентам, які вибули з першого курсу вищого закладу освіти і не складали екзамени і заліки видається академічна довідка з записом, що студент заліків та екзаменів не складав. (п. п. 22, 23, 26 Положення).

З повагою,



Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
ЗАЩИТА В УГОЛОВНОМ ДЕЛЕ
https://www.freelawyer.ua/user/418
www.freelawyer.ua
Адвокат в уголовном деле
https://www.freelawyer.ua/user/26044
www.freelawyer.ua
Держпродспоживслужба
https://www.freelawyer.ua/user/119454
www.freelawyer.ua
Территория Закона
https://www.freelawyer.ua/user/11390
www.freelawyer.ua
Надійний радник та партнер
https://www.freelawyer.ua/user/116677
www.freelawyer.ua
GIORDANY&PARTNERS LAW COMPANY
https://www.freelawyer.ua/user/107094
www.freelawyer.ua
Перша консультація безкоштовна
https://www.freelawyer.ua/user/47325
www.freelawyer.ua
Адвокат Герус Роман Недвижимость
https://www.freelawyer.ua/user/116349
www.freelawyer.ua
Юрист - Антон Хохленко
https://www.freelawyer.ua/user/117524
www.freelawyer.ua


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?