Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

Тілесні ушкодження середньої тяжкості

22.01.2016 23:35

Під час відпочинку в колі друзів один чоловік запропонував іншому поборотись з спортивного інтересу. Під час поєдинку ініціатор отримав травму і після лікування подав позов на партнера по відшкодуванню коштів на лікування. Яке правове становище партнера?  

Повідомлено про підозру  у вчиненні злочину за ст.128 "Необережне нанесення середньої тяжкості тілесних ушкоджень" Чи є можливість виграти даний процес.


г. черкассыВозможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Могут ли посадить за долг банку?
Могут ли посадить за долг банку?
В этом ролике мы поговорим возможной криминальной ответственности за неуплату кредита Один из часто задаваемых...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Дрозач Екатерина
адвокат
Днепропетровск
ответил 23.01.2016 14:03
Доброго дня! "Яке правове становище партнера?" - один - підозрюваний та цивільний відповідач, другий - потерпілий та цивільний позивач. Я не знаю, що в Вашому розумінні означає "виграти процес". Якщо мова йде про те, щоб людина, якій висунуто підозру за ст. 128 КК України, не отримала судимості - то відповідь: ТАК, ЦЕ МОЖЛИВО. Стаття 128 КК України - є злочином невеликої тяжкості. Отже, якщо людина, яка дійсно неумисно, необережно завдала середньої тяжкості тілесні ушкодження, ВПЕРШЕ скоїла злочин невеликої тяжкості та якщо вона після вчинення злочину ЩИРО ПОКАЯЛАСЯ, АКТИВНО СПРИЯЛА РОЗКРИТТЮ ЗЛОЧИНУ І ПОВНІСТЮ ВІДШКОДУВАЛА ЗАВДАНІ НЕЮ ЗБИТКИ АБО УСУНУЛА ЗАПОДІЯНУ ШКОДУ - ЗВІЛЬНЯЄТЬСЯ від кримінальної відповідальності (ст. 45 КК України), або таке звільнення можливе у зв'язку з примиренням винного з потерпілим - ОСОБА ПОВИННА ПРИМИРИТЬСЯ З ПОТЕРПІЛИМ ТА ВІДШКОДУВАТИ ЗАВДАНІ НЕЮ ЗБИТКИ АБО УСУНУТИ ЗАПОДІЯНУ ШКОДУ (ст. 46 КК України). Встановивши на стадії досудового розслідування підстави для звільнення від кримінальної відповідальності та отримавши згоду підозоюваного на таке звільнення, прокурор складає клопотання про звільнення та без проведення досудового слідства в повному обсязі направляє його (клопотання) до суду. Перед направленням прокурор ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ ознайомити з клопотанням потерпілого та з'ясувати його думку. При судовому розгляді клопотання суд також ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ з'ясувати думку потерпілого. за наслідками розгляду виноситься ухвала. В такому випадку людина не матиме судимості. НАГОЛОШУЮ: позиція Потерпілого щодо можливості такого звільнення - ВАЖЛИВА для суду. Отже треба вирішити питання з потерпілим по-людськи: примиритися, вибачитися, відшкодувати. Знайдіть адвоката, підключить його до справи, знайдіть РОЗУМНУ ПОЗИЦІЮ та підготуйте грамотні процесуальні документи. Бажаю Вам та Вашим друзям мудрості та здоров'я.
0
фото
FIND
Off-line *** Евгений
адвокат
Киев (также и вся Украина)
ответил 22.01.2016 23:58
"Правове становище" - Ответчик, пусть подает возражение на ИСК. А могло быть и уголовное производство по ст.122 УК Украины.

Индивидуальная консультация, подготовка документов, участие в деле - на платной основе. С уважением,адвокат Евгений /моб.тел. (099)102-33-93, (097) 752-56-13/
Показать контактную информацию

Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:
Мы рекомендуем
АДВОКАТ
https://www.freelawyer.ua/user/103760
www.freelawyer.ua
Помощь в международном праве.
https://www.freelawyer.ua/user/106236
www.freelawyer.ua
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua
Юридические консультации
https://www.freelawyer.ua/user/128735
www.freelawyer.ua
Сопровождение кредитных споров
http://uk.kiev.ua/ua/
uk.kiev.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Юрист
https://www.freelawyer.ua/user/123273
www.freelawyer.ua


Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?