Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

відкликання заяви з міліції

22.01.2013 17:21

Я подав на сайті УМВСУ інформацію(без персоналій та адресних данних)проте що в певному місці функціонують гральні автомати.при цьому вказавши тільки своє імя та прізвище та адресу ел.пошти.Через деякий час до мене прийшла повістка на електронну пошту: Шановний ..............., в працівників СДСБЕЗ .... РВ ГУМВС УКраїни у ..... області на виконанні перебуває доручення про проведення слідчих (розшукових ) дій у порядку ст. 40 КПК УКраїни, що стосується Вашого звернення від ..... року, щодо діяльності на .... ігрових автоматів. Дане повідомлення внесено в Єдиний реєестр досудових розслідувань за № ...... від ...... року.
В ході цього, просимо до ....року прибути в ... РВ ГУМВС УКраїни у......за адресою ........, для підтвердження та дачі пояснень по даному факту.
Чи можу я написати заяву проте що я не маю ніяких притензій і тим самим уникнути судової тяганини.І чи неявка за даною повісткою карається законом.


 


Повістка Жовківський РВ

Від кого:
Андрій креховець <krehoveca@mail.ru> додатково


Кому:
sawuk@i.ua


Дата:
21 січ, 10:49 додати мітку

 


 


Шановний Каркуша Олександр, в працівників СДСБЕЗ Жовківського РВ ГУМВС УКраїни у Львівській області на виконанні перебуває доручення про проведення слідчих (розшукових ) дій у порядку ст. 40 КПК УКраїни, що стосується Вашого звернення від 29.12.2013 року, щодо діяльності на митному посту в м.Рава-РУська ігрових автоматів. Дане повідомлення внесено в Єдиний реєестр досудових розслідувань за № 12013150240000078 від 18.01.2013 року.
        В ході цього, просимо до 24.01.2013 року прибути в Жовківський РВ ГУМВС УКраїни у Львівській області за адресою м.Жовква вул. С.Бандери 13, в кабінет № 5, для підтвердження та дачі пояснень по даному факту.Комментарии автора вопроса

22.01.2013 17:52      комментарий относится к Билык Дмитрий
Але чи неявка за даною повісткою не призведе до кримінальної відповідальності?Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Могут ли посадить за долг банку?
Могут ли посадить за долг банку?
В этом ролике мы поговорим возможной криминальной ответственности за неуплату кредита Один из часто задаваемых...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Зорич Леонід
адвокат
Киев
ответил 23.01.2013 10:26

Технічно і юридично це не повістка, бо не вказано:

- процесуальний статус, в якому перебуває викликана особа (заявник, свідок - хто? привід оскаржити);

- час, день, місяць, рік і місце прибуття викликаної особи (немає конкретної дати і часу);

- наслідки неприбуття особи за викликом із зазначенням тексту відповідних положень закону, в тому числі можливість застосування приводу; передбачені цим Кодексом (КПК) поважні причини, через які особа може не з'явитися на виклик, та нагадування про обов'язок заздалегідь повідомити про неможливість з'явлення;

- підпис слідчого, прокурора, слідчого судді, судді, який здійснив виклик (технічно не можливо в е-пошті, крім електронного цифрового, але гадаю це не про цей випадок, та й решти підстав достатньо).

З іншого боку технічно можливо встановити хто і звідки надіслав повідомлення (за виключенням, що це був публічний комп скажімо у інтернет-кафе). Відтак надіслати справжню повістку поштою за всіма правилами. Але сумніваюся, що цим хтось займатиметься в Україні в цьому випадку.


0
фото
Off-line Тамошюнас Андрей
адвокат
Харьков
ответил 23.01.2013 01:01

Перш за все зазначу, що Вам особисто для себе необхідно визначитись з тим, чи потрібно все це Вам!!! Якщо так, то необхідно виконати свій громадянський обов'язок до кінця... У випадку ж якщо Вам шось заважає, я раджу Вам скористатись наступними моментами:

Як зазначив Сергій, відповідно до приписів ст.136 КПК якщо особа попередньо повідомила слідчого, прокурора, слідчого суддю, суд про адресу своєї електронної пошти, надіслана на таку адресу повістка про виклик вважається отриманою у випадку підтвердження її отримання особою відповідним листом електронної пошти. Отже, у випадку якщо Ви не підтвердите отримання повістки листом електронної пошти, повістка не буде вважатись належним чином врученою і відповідно жодних негативних наслідків до Вас ніхто застосувати не зможе!

Отже, Вам приймати рішення!


0
фото
Off-line Крикун Сергей
юрист
Днепропетровск
ответил 22.01.2013 19:40

Відповідно до ч.2 ст.136 КПК України "якщо особа попередньо повідомила слідчого, прокурора, слідчого суддю, суд про адресу своєї електронної пошти, надіслана на таку адресу повістка про виклик вважається отриманою у випадку підтвердження її особою відповідним листом електронної пошти". Іншими словами, якщо Ви яким-небудь чином (у повідомленні-повістці чи окремо) відповіли про отримання цієї електронної повістки, тоді вона стає для Вас обов'язковою для виконання - "якщо ні, то ні" (формально повістка Вами не отримана). Не хвилюйтесь також щодо кримінальної відповідальності - за неявку за такою повісткою кримінальної відповідальності не передбачено  - передбачено штраф та привід та й то для певно визначеного кола осіб.


0
фото
Off-line Билык Дмитрий
юрист
Киев (также Белая Церковь )
ответил 22.01.2013 17:57

Неявка не призведе до кримінальної відповідальності, оскільки в органів УМВС відсутні можливості з необхідною достовірністю ідентифікувати автора заяви, простіше кажучи заяви у письмовій формі з вашим особистим підписом до міліції не надходило.


0
фото
Off-line Билык Дмитрий
юрист
Киев (также Белая Церковь )
ответил 22.01.2013 17:34

Ви не є потерпілим від злочину та вказаний злочин не належить до категорії тих, кримінальні справи за якими підлягають закриттю на підставі примирення з потерпілим. З'явитися для дачі пояснень до РВ ГУМВС України тепер Ваш громадянський обов'язок. Проте з іншої сторони, електронне листування де-юре не накладає на Вас ніяких обов'язків. Тому можете просто не звертати увагу на подібні повістки, якщо не маєте бажання йти до міліції для дачі пояснень.Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Помощь в международном праве.
https://www.freelawyer.ua/user/106236
www.freelawyer.ua
АДВОКАТ
https://www.freelawyer.ua/user/103760
www.freelawyer.ua
Юридические консультации
https://www.freelawyer.ua/user/128735
www.freelawyer.ua
Адвокат. Юридическая помощь.
https://www.freelawyer.ua/user/71449
www.freelawyer.ua
Юрист
https://www.freelawyer.ua/user/123273
www.freelawyer.ua
Сопровождение кредитных споров
http://uk.kiev.ua/ua/
uk.kiev.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua


Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?