Поиск готовых юридических решений
Фото
Осикин Владимир
адвокат
Киев

Приведення статуту ТОВ у відповідність до Закону України "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю"

1200 грн
4 дні

З 17.06.2018 року правовий статус, порядок створення, діяльності та припинення, права та обов’язки учасників ТОВ та ТДВ регулюється Законом України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю», в якому відображено різні новели, що потрібно враховувати усім новоствореним, а також діючим підприємствам.

Серед різноманітної кількості нововведень слід виділити нові вимоги до статуту, в якому обов’язково зазначається:

1) повне та скорочене (за наявності) найменування товариства;

2) органи управління товариством, їх компетенцію, порядок прийняття ними рішень;

3) порядок вступу до товариства та виходу з нього.

Законом України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю», також встановлено новий порядок формування статутного капіталу, порядок вступу та виходу, розрахунок з учасником, який вийшов з товариства. Зокрема, Законом України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» від нині регламентовано перехід частки у випадку смерті учасника товариства. Встановлена нова процедура прийняття рішень загальними зборами учасників, а також внесення додаткових вкладів, та багато інших змін.

Мои условия сотрудничества

Вказана вартість послуги не включає витрати на нотаріальні дії, а також адміністративний збір. ТОВ та ТДВ звільняються від сплати адміністративного збору за реєстрацію змін до статуту товариства у зв’язку з приведенням його у відповідність із Законом протягом одного року з дня набрання чинності Закону.

Или откройте с юристом чат
Чат Telegram Чат WhatsApp Чат WhatsApp