Поиск готовых юридических решений

Фото
Забальский Юрий
адвокат
Киев
Рейтинг: 1
Як отриматир повну цивільну дієздатність до досягнення повноліття
2500 грн
від 1 місяця
 • Якщо виникла потреба отримати повну цивільну дієздатність, тобто здатність в повному обсязі володіити цивільними правами та нести цивільно-правові обов"язки та відповідальність, до досягнення повноліття, то така дієздатність може бути надана особі, яка досягла 16-річного віку, яка працює за трудовим договором, або бажає займатись підприємницькою дівяльністю, а також, якщо особа записана...
Фото
Забальский Юрий
адвокат
Киев
Рейтинг: 1
Як добитися перегляду заочного судового рішення
1500 грн
від 1 місяця
 • Якщо так трапилося, що вже від виконавця судового рішення ви дізналися, що ви були судом визнані боржником і з вас розпочато стягнення коштів та/або майна за заочним рішенням суду, а ви про те рішення зовсім нічого незнали, а отже не змогли надати заперечення проти позову, або іншим законним чином захистити свої права, не слід впадати у відчай. Заочне судове рішення підлягає перегляду за заявою...
Фото
Забальский Юрий
адвокат
Киев
Рейтинг: 1
Відшкодування матеріальної шкоди завданої залиттям квартири
2500 грн
до шести місяців
 • Якщо раптом так сталося, що вашу квартиру було залито водою сусідами, що мешкають на поверх вище, і ваше майно було суттєво пошкоджено, а то і зовсім знищено, стягнення завданої шкоди відбувається як правило в судовому порядку. Для того, щоб ваш судовий процес був не даремним і ви змогли повністю відшкодувати завдану вам шкоду, вам необхідна кваліфікована юридична допомога. Так, першочергово...
Фото
Забальский Юрий
адвокат
Киев
Рейтинг: 1
Страхова компанія звернулась з вимогою відшкодування страхової виплати в порядку регресу.
2000 грн
три місяці
 • Страхова компанія звернулась до суду з вимогою стягнення збитків, в порядку регресу з страхувальника. Позовні вимоги, страхова компанія мотивувавала порушенням страхувальником вимог ст. 33 ЗУ "Про обов"язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів", в частині порушення зобов"язання страхувальником письмового повідомлення страховика не пізніше трьох...
Фото
Забальский Юрий
адвокат
Киев
Рейтинг: 1
Захист від протиправних дій колекторів
5000 грн
від 1 місяця
 • Ви маєте заборгованість перед кредиторами. Вас і членів вашої родини тероризують колектори. Вам постійно телефонують та висловлюють погрози. На вас здійснюють протиправний тиск. Розповсюджують інформацію, що порочить вашу честь та гідність, а також ділову репутацію. Такі дії колекторів, як правило протиправіні і від них можна ефективно захищатись в правовому полі. Вам необхідна фахова юридичнак...
Фото
Забальский Юрий
адвокат
Киев
Рейтинг: 1
Поновлення на роботі і стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу
2000 грн
до 6 місяців
 • Вас незаконно звільнив з роботи власник або уповноважений ним орган. Ви вважаєте, що порушено ваше конституційне право на працю. Ви бажаєте захистити своє порушене право шляхом поновлення на роботі та стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу. Вам необхідна фахова правова допомога.
Фото
Забальский Юрий
адвокат
Киев
Рейтинг: 1
Розірвання договору оренди житлового приміщення та виселення орендаря
3000 грн
до шести місяців
 • Ви уклали договір оренди власного житлового приміщення з іншою особою. Дана особа невиконує, або не належним чином виконує покладені на неї зобов"язання. Ви бажаєте припинити орендні відносини та повернути собі житло, а також відшкодувати заподіяні збитки. Вам необхідна кваліфікована правова допомога.
Фото
Забальский Юрий
адвокат
Киев
Рейтинг: 1
Стягнення боргу за розпискою
5000 грн
до шести місяців
 • Ви передали свої грошові кошти в борг іншій особі, про що маєте відповідну розписку. В обумовлений термін боржник не повернув кошти і ви бажаєте їх стягнути в судовому порядку.
Фото
Забальский Юрий
адвокат
Киев
Рейтинг: 1
Захист прав споживачів
1000 грн
від 1 місяця
 • Ви придбали товар неналежної якояті. Вас обманув продавець, підрядник, виконавець робіт, тощо. Ви купили товар під впливом нечесної реклами. Ви отримали споживчий кредит на кабальних умовах. Ви бажаєте захистити свої порушені права та витрачені кошти. Вам необхідна фахова юридична допомога, щодо захисту порушеного права споживача. Поза судовий та судовий захист порушених прав споживачів.
Фото
Бобров Александр
юрист
Краматорск
Рейтинг: 2
Трудовые споры
1000 грн
1-3 дня
 • восстановление на работе (с взысканием морального вреда и суммы среднего заработка за время вынужденного прогула взыскание задолженности по заработной платевзыскание вреда при полной или частичной потере работоспособностивзыскание вреда при производственных травмахпризнание недействительными приказов об увольнении, переводе и прочих обжалование незаконного отказа в приеме на работу
Фото
Бородина Юлия
адвокат
Киев
Рейтинг: 8
заборгованість по аліментах - неустойка (пеня)
15000 грн
5 місяців
 • В кейс входить : консультація; розрахунок заборгованості; позов та інші процесуальні документи; участь у судовому розгляді; отримання судового рішення.
Фото
Бородина Юлия
адвокат
Киев
Рейтинг: 8
виконавче провадження
8000 грн
орієнтовно 3-4 місяці
 • У вас є судові рішення, ви вже отримали виконавчі листі, а вони лежать грузом., виконавець не має часу на "ваше" провадження. Ми знаємо як ініціювати активне стягнення.
37-48 кейсов из 175

Услуги юриста и адвоката онлайн — правовая биржа СВОБОДНЫЙ ЮРИСТ

Он-лайн сервис - СВОБОДНЫЙ ЮРИСТ - это биржа юридических услуг, где каждый сможет эффективно решить юридические вопросы по минимальной цене. Мы, свободные юристы, обеспечим для Вас самый быстрый и качественный подход к Вашим вопросам!

Правовая помощь в Украине в некоторых случаях важнее, нежели медицинская. Доступная цена, качество выполнения работы, оперативность, порядочность – наши приоритеты.

Особенностью и ключевой функцией этого проекта является формирование справедливой цены на правовую помощь, путем проведения правового он-лайн тендера на поставленную юридическую услугу.

Регистрация юриста в сервисе носит очень строгий характер, чем мы обеспечиваем Вам стопроцентную гарантию качества услуг.

Устные консультации - бесплатные. Стоимость других юридических услуг формируется путем предложения наиболее низкой цены.


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2018    Freelawyer.ua - Все права защищены