Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Возвращены ли льготы бывшим сотрудникам МВД

14.01.2016 17:02

Про внесення змін до деяких законів України щодо забеспечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ Українита членів їхніх сімей.Верховна рада України постановляє, законопроект номер 3303 від 23.12.2015.За колишніми працівниками міліції, у тому числі пенсіонерами, а також членами їхніх сімей,іншими особами зберігаються пільги, компенсації і гарантії, передбачені цим Законом для колішніх поліцейських, членів їхніх сімей,інших осіб.Я звернувся до совбезу, мені відповіли що пільги на колишніх співробітників мвс не росповсюджуються. Скажіть будьласка чі це дійсно так?


г. харьков



Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
В этом ролике мы поговорим о проблемах с ЖЭКами, о качестве коммунальных услуг и как бороться с ЖЭКами Запомните...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line ЮК "Ин Юре"
юридическая компания
Херсон (также Николаев, Одесса)
ответил 14.01.2016 17:39

Відповідно до абз. 2 п. 15 Прикінцевих та перехідних положень ЗУ "Про національну поліцію"

"За колишніми працівниками міліції, у тому числі пенсіонерами, а також членами їхніх сімей, іншими особами зберігаються пільги, компенсації і гарантії, передбачені цим Законом для колишніх поліцейських, членів їхніх сімей, інших осіб".

Тобто питання лише у тому, за якими саме пільгами Ви звернулись...



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?