Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Субсидия

12.01.2016 14:39

Этом месяце буду оформлять субсидию. За какие месяцы нужно брать справку о доходах? За последние 3 месяца или за последние 9 месяцев





Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
В этом ролике мы поговорим о проблемах с ЖЭКами, о качестве коммунальных услуг и как бороться с ЖЭКами Запомните...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Шубик Игорь Юрьевич
юрист
Днепропетровск
ответил 12.01.2016 16:45

Зддравствуйте.

По общему правилу для оформления субсидии не нужно подавать справку о доходах.

Буду рад дальнейшему сотрудничеству.

С уважением, Игорь


0
фото
Off-line Бугайчук Елена
юрист
Киев
ответил 12.01.2016 15:38

Для призначення субсидії подається паспорт, заява про призначення житлової субсидії та декларація  про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, за встановленими формами.

Стосовно довідки про доходи. Законодавство зазначає, що за бажанням громадян субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається на основі середньомісячного (за три місяці, що передують місяцю, з якого призначається субсидія) сукупного доходу зареєстрованих осіб, після подання довідок про доходи таких осіб за зазначений період за формами, затвердженими Мінсоцполітики. 

Також  ураховуйте, що субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається на основі середньомісячного сукупного доходу зареєстрованих осіб, а для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива - на основі річного доходу осіб за попередній календарний рік. Якщо субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається у I кварталі року, середньомісячний сукупний дохід визначається за перші три квартали попереднього року, в інших випадках - за попередній календарний рік.

Якщо моя відповідь зорієнтувала Вас - нажміть, будь-ласка, на зелену кнопку.  


0
фото
Off-line """""""" Evgeniya
адвокат
Киев (также Сумы, Харьков)
ответил 12.01.2016 15:08
ответ исправлен 12.01.2016 15:11

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №848 п. 12. Субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається на основі середньомісячного сукупного доходу осіб, зазначених у пункті 7, а для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива - на основі річного доходу осіб за попередній календарний рік.

Якщо субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається у I кварталі року, середньомісячний сукупний дохід визначається за перші три квартали попереднього року, в інших випадках - за попередній календарний рік.

За бажанням громадян субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається на основі середньомісячного (за три місяці, що передують місяцю, з якого призначається субсидія) сукупного доходу осіб, зазначених у пункті 7 цього Положення, після подання довідок про доходи таких осіб за зазначений період за формами, затвердженими Мінсоцполітики.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?