Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Потрібна консультація стосовно екологічно права

12.01.2016 11:09
Доброго дня. Наший РЕМ хоче провести нову лінію електропередач і їм заважають 10 дерев в посадкі. Чи можемо ми власноруч вирубать їх ? Посадка знаходиться позанаселеним пунктом

Комментарии автора вопроса

12.01.2016 12:17
як його написать листа щоб вирізать дерева і не бути покараним законодавством ?

12.01.2016 12:00
Так я з адміністрації до вас і звертаюся. Як адміністрації на це відповісти? Адмніністація хоче через комісію ТЕБ НС їх вирубать

12.01.2016 11:44
Екоінспекція говорить що поза населеним не входить в їх компетентність. Як його написать що дерева є небезпечними і їх потрібно вирізать, і що вони не несуть ніякої шкоди навколишньому середовищу

12.01.2016 11:30
А якщо через комісію адміністраці ТЕБ НС визначивши їх небезпечними ?



Ответы юристов

0
фото
Off-line Билык Дмитрий
юрист
Киев (также Белая Церковь )
ответил 12.01.2016 12:30

Наявність звернення РЕМ, рішення ТЕБ НС про визначення переліку аварійних дерев, які підлягають вирубці зокрема на підставі вимог п.7 Правил охорони електричних мереж, затверджених постановою КМУ від 04.03.1997р. №209 будуть достатніми підставами для здійсненн вирубки, на мою думку. 


0
фото
Off-line Омельченко Александр
адвокат
Харьков
ответил 12.01.2016 12:13

звернітся до райради))


0
фото
Off-line Билык Дмитрий
юрист
Киев (также Белая Церковь )
ответил 12.01.2016 11:55

Щоб залишатися в правому полі, рекомендую адресувати письмовий запит до райдержадміністрації, в якому описати необхідність вирубки та потенційну небезпеку у разі нездійснення вирубки. 


0
фото
Off-line Билык Дмитрий
юрист
Киев (также Белая Церковь )
ответил 12.01.2016 11:40

В будь-якому разі необхідно буде сплатити відновну вартість зелених насаджень та погодити дії з держекоінспекцією.


0
фото
Off-line Омельченко Александр
адвокат
Харьков
ответил 12.01.2016 11:34

Обращайтесь в райсовет, они должны были этот вопрос регламентировать. 


0
фото
Off-line Омельченко Александр
адвокат
Харьков
ответил 12.01.2016 11:28

Порядок вирубки зелених насаджень поза межами наследених пунктів регламентується нормативно-правовими актами, що приймаються відповідною районною радою. Вирубка здійснюється за наявності відповідної дозвільної документації, у присутності представників держекоінспекції з наступною сплатою відновної вартості дерев.


0
фото
Off-line Билык Дмитрий
юрист
Киев (также Белая Церковь )
ответил 12.01.2016 11:21

Доброго дня. Ні, самовільно чинити такі дії Ви не можете, як мінімум вони є адміністративним правопорушенням і кваліфікуватимуться за ст.65-1 КУпАП, з накладенням відповідного стягнення на керівника підприємства. Крім того, в подальшому необхідно буде відшкодувати шкоду, нанесену такими діями.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?