Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Можно ли оформить льготы на съемную квартиру для участника боевых действий?

06.01.2016 20:55

Я УБД. ЖИВУ С ДВУМЯ ДЕТЬМИ И ЖЕНОЙ В СЪЕМНОЙ КВАРТИРЕ. МОГУ ОФОРМИТЬ ЛИ Я ЛЬГОТЫ НА ЭТОТ АДРЕСС?

ДЛЯ РЕГИСТРАЦИИ НУЖНО ПОДПИСАТЬ ДОГОВОР-АРЕНДЫ. НЕВАЖНО НА КАКОЙ СРОК? (ДО 11 МЕСЯЦЕВ НЕ РЕГИСТРИРУЕТСЯ В ГОССЛУЖБЕ)


г. Кривой Рог



Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
В этом ролике мы поговорим о проблемах с ЖЭКами, о качестве коммунальных услуг и как бороться с ЖЭКами Запомните...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Власенко Татьяна
адвокат
Днепропетровск (также Вся Украина)
ответил 07.01.2016 10:28

Згідно з Порядком реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних осіб в Україні та зразків необхідних для цього документів для реєстрації місця проживання необхідно надати, зокрема документи, що підтверджують право на проживання в житлі - ордер, свідоцтво про право власності, договір найму (піднайму, оренди) або інші документи (вимоги щодо строку дії договору найму Порядком не визначаються).

У разі відсутності зазначених документів реєстрація здійснюється за згодою власника/спів   власників житла, наймача та членів його сім’ї на реєстрацію місця проживання.

У Вашому випадку реєстрація можлива або за договором найму, або за згодою власника квартири.

Більше детально з Порядком реєстрації місця проживання можна ознайомитись за посиланням http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z2109-12


0
фото
Off-line Власенко Татьяна
адвокат
Днепропетровск (также Вся Украина)
ответил 07.01.2016 09:43
ответ исправлен 07.01.2016 09:44

Колега правий, відповідно до пункту 6 Постанови Кабінету міністрів України від 21 жовтня 1995 р. N 848 " Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива"  - Субсидія призначається одній із зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб.

Однак, в окремих випадках на підставі рішення районної, районної у мм. Києві і Севастополі держадміністрації та виконавчого органу міської і районної ради або утвореної ними комісії та акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства субсидія може призначатися особі, яка не зареєстрована, але фактично проживає у житловому приміщенні (будинку) на підставі договору найму (оренди) житла (далі - орендар), або індивідуальним забудовникам, будинки яких не прийняті в експлуатацію.

Якщо Вам не вдасться прописатися у орендованому житлі (зрозуміло, що не кожен орендодавець піде на це), спробуйте другий варіант.


0
фото
Off-line Мишура Кирилл
юрист
Днепропетровск
ответил 07.01.2016 02:11

Да, если зарегистрировать место проживания по адресу съемной квартиры.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?