Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Что можно предпринять с новыми законами.

04.01.2016 20:27
Являеться ли рождение 14 летней девушки ребенка ее дееспособной.

г. Мерефа



Доступные специалисты в области уголовного права и процесса

Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Могут ли посадить за долг банку?
Могут ли посадить за долг банку?
В этом ролике мы поговорим возможной криминальной ответственности за неуплату кредита Один из часто задаваемых...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Максимик Михайло Петрович
юридическая компания
Запорожье (также Дніпропетровськ, Мелітополь, Миколаїв, Київ)
ответил 04.01.2016 22:06

Автоматично - ні! Дівчині з батьками треба звернутися до органу опіки. Якщо вони не згодні - в суд.


0
фото
Off-line Власенко Татьяна
адвокат
Днепропетровск (также Вся Украина)
ответил 04.01.2016 21:23
ответ исправлен 04.01.2016 21:25

Відповідно до статті 35 Цивільного кодексу України повна цивільна дієздатність може бути надана неповнолітній особі, яка записана матір'ю або батьком дитини.

Надання повної цивільної дієздатності провадиться за рішенням органу опіки та піклування за заявою заінтересованої особи за письмовою згодою батьків (усиновлювачів) або піклувальника, а у разі відсутності такої згоди повна цивільна дієздатність може бути надана за рішенням суду.

Таким чином, сам факт народження дитини 14-річною дівчиною не надає їй повної цивільної дієздатності, для його надання необхідно звернутись до органу опіки та піклування, при цьому умовою для звернення є наявність письмової згоди батьків цієї 14-річної дівчини. 

У випадку відсутності згоди батьків - в судовому порядку.


0
фото
Off-line Василенко Дмитро
юрист
Хмельницкий (также Каменец-Подольский)
ответил 04.01.2016 21:09
ответ исправлен 04.01.2016 21:10

Стаття 35. Надання повної цивільної дієздатності

1. Повна цивільна дієздатність може бути надана неповнолітній особі, яка записана матір'ю або батьком дитини.

2. Надання повної цивільної дієздатності провадиться за рішенням органу опіки та піклування за заявою заінтересованої особи за письмовою згодою батьків (усиновлювачів) або піклувальника, а у разі відсутності такої згоди повна цивільна дієздатність може бути надана за рішенням суду.

Тобто, сам факт народження дитини не означає надання повної дієздатності - необхідно рішення орагну опіки та піклування, а за відсутності згоди - рішення суду.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?