Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Уголовная ответственность

04.01.2016 18:40
Вкратце. Работаю неофициально помощницей хирурга в частной клинике. Мед. образования нет. Сейчас об этом узнали завистники и обещают все раскрыть. Грозит ли мне какое нибудь уголовное наказание за это. Спасибо за ответ!
г. Одесса

Комментарии автора вопроса

04.01.2016 19:18
А можно насчет лишения лицензии поподробнее. Что за статья и какой орган может прийти с проверкой?



Доступные специалисты в области уголовного права и процесса

Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Могут ли посадить за долг банку?
Могут ли посадить за долг банку?
В этом ролике мы поговорим возможной криминальной ответственности за неуплату кредита Один из часто задаваемых...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Власенко Татьяна
адвокат
Днепропетровск (также Вся Украина)
ответил 04.01.2016 19:39
ответ исправлен 04.01.2016 19:41

 Такий вид перевірок проводить Орган ліцензування у сфері провадження господарської діяльності з медичної практики - Міністерство охорони здоров'я України.

Підстави для анулювання ліцензії визначені ст.16 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності". Слід також звернути увагу на Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з медичної практики, затверджені Наказом Міністерства охорони здоров’я № 49 від 02.02.2011 р. 

Це загальні посилання на нормативні акти.


1
фото
Off-line Коливошко Виталий
адвокат
Винница
ответил 04.01.2016 19:25

Розгорнуті консультації виходять за межі безкоштовності.


0
фото
Off-line Власенко Татьяна
адвокат
Днепропетровск (также Вся Украина)
ответил 04.01.2016 18:55
ответ исправлен 04.01.2016 18:56

Статтею 138 Кримінального кодексу України передбачена кримінальна відповідальність за заняття лікувальною діяльністю без спеціального дозволу, здійснюване особою, яка не має належної медичної освіти, якщо це спричинило тяжкі наслідки для хворого (під тяжкими наслідками слід розуміти спричинення смерті, заподіяння тяжкого або середньої тяжкості тілесного ушкодження).

Таким чином,  у Вашому випадку кримінальна відповідальність матиме місце лише  за умови спричинення тяжких наслідків для хворого та за наявності причинного звязку між такою лікувальною діяльністю та вищевказаними тяжкими наслідками.


0
фото
Off-line Коливошко Виталий
адвокат
Винница
ответил 04.01.2016 18:52

В першу чергу, відповідальність на власнику. Можуть позбавити ліцензії, як мінімум. Відповідальність Ваша, на мій погляд, можлива лише якщо негативні наслідки мали місце саме черз Вашу діяльність на вказаній посаді. Крім того, помічник може і двері хірургу відчиняти, наприклад.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?