Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Будет ли субсидия при замене автомобиля

03.01.2016 14:38

Дайте пожалуйста ответ на такую ситуацию: мы, с женой пенсионеры, проживаем вдвоём, получаем субсидию и имеем старенький автомобиль "Жигули". Есть желание продать этот автомобиль и купить другой (б/у Daewoo), соответственно с доплатой. Будет ли мне дальше назначаться субсидия, если, примерно, я куплю Daewoo за 96000гр., свой продам за 48000гр. и доплачу ещё 48000гр? Или другой вариант: Продажу и покупку оформлять как дарственную?
г. Ковель



Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
В этом ролике мы поговорим о проблемах с ЖЭКами, о качестве коммунальных услуг и как бороться с ЖЭКами Запомните...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Власенко Татьяна
адвокат
Днепропетровск (также Вся Украина)
ответил 05.01.2016 11:38

Згідно з п.5   Постанови Кабінету Міністрів України  від 21 жовтня 1995 р. N 848 - субсидія не призначається якщо: 

будь-хто із зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб (осіб, які фактично проживають), яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги, протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії (призначенням субсидії без звернення) здійснив купівлю земельної ділянки, квартири (будинку), автомобіля, транспортного засобу (механізму), будівельних матеріалів, інших товарів довгострокового вжитку або оплатив послуги з будівництва, ремонту квартири (будинку) або автомобіля, транспортного засобу (механізму), телефонного (в тому числі мобільного) зв'язку, крім житлово-комунальних послуг у межах соціальної норми житла та соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами та медичних послуг, пов'язаних із забезпеченням життєдіяльності, на суму, яка на дату купівлі (оплати) перевищує 50 тис. гривень. 

Як видно перепоною для призначеня субсидії є факт купівлі автомобіля, слід також враховувати його вартість - в договорі купівлі продажу зазначатиметься загальна сума вартості авто 96 тис.грн. (а не різниця як Ви вважаєте). З оформленням угоди як подарунок слід також добре поміркувати -якщо буде  щось не так з автомобілем - угоду дарування дуже складно оскаржити в судовому порядку. 

В будь-якому випадку Вам слід звернутись до відповідного Управління соціального захисту  для отримання розяснень в Вашій конкретній ситуації (можете не вказувати свої особисті дані, а просто звернутись за отриманням консультації).



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?