Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Жкх

03.01.2016 10:57
Добрий день.Скажіть будь ласка чи може жек відключити воду в будинку якщо немае лічильника на воду а за воду ми оплачуем за ціною якою нараховуе жек і вчасно
г. Великі Мости



Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
В этом ролике мы поговорим о проблемах с ЖЭКами, о качестве коммунальных услуг и как бороться с ЖЭКами Запомните...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line ЖИЛКИН Владимир
адвокат
Виноградов
ответил 03.01.2016 11:59
ответ исправлен 03.01.2016 12:08

Доброго дня !

Вибачте, адже Вам  і так добре відомо, що ні, за загальним правилом ЖЕК не має такого  права...Проте є і винятки..Тому виникає  багато зустрічних питань, за відсутності інформації на які задовольнити Ваше питання ДИСТАНЦІЙНО важко, або неможливо..Ось примірний перелік їх....Чи не попереджав Вас ЖЕК ,вимагаючи  необхідність встановлення лічильника води ? Чи не створювали Ви перешкоди працівникам ЖЕКу щодо доступу до точки під"єднання до центральної системи водопостачання , за яких саме умов, та чи не складався ними Акт з цього приводу ? Це перша група питань.Друга конкретніша... Чи укладався  Вами договоір з ЖЕКом на постачання холодної води та водвовідведення ,або  надання комунальних послуг з обслуговування прибудинкових територій,який саме ? На яких саме умовах, чи дивилися Ви на зміст цього Договору перед тим як звернутися сюди із запитанням? Подивіться уважно на зміст п.п.9, 15, 16 ,або п. 18  Договору,або ознайомтеся зі змістом   ЗУ "Про житлово-комунальні послуги" там все достеменно зазначено, у тому числі  є відповідь на Ваше запитання...  Що саме  з цього приводу в Договорі зазначено?...Адже саме в ньому (Договорі) має бути прописано в яких випадках припиняється постачання, надання послуг з холодної  води та водовідведення, чи комунальних послуг взагалі,як і випадки  вважаються обома сторонами Договору винятковими ,форс-мажорними ..Чи не сталася аварія, відтак, проводяться ремонтні роботи на Вашій ділянці ? За загально діючим правилом -це випадки,  за настання яких .Ви маєте бути ЗАВЧАСНО повідомлені,як і те,что,  з яких  саме причин припинено Вам постачання води.Якщо ці вимоги ЖЕКом не дотримані. Ваші права як  споживача житлово-комунальних  послуг,ЖЕКом  грубо порушені....Відтак Вам доцільно звернутися письмово із запитом до ЖЕКу,або комунального пдіприємства яке здійснює водопостачання , в якому і викласти  ці питання, свої заперечення щодо незаконності дій ЖЕКу.та вимоги щодо негайного припинення порушення Ваших прав.За відсутності Договору  захист в суді здійснити Вам  буде значно важче..Але відсутність такого Договору, вибачте, це вже давно забута практика- архаїзм..Раджу після діалогу з ЖЕКом, на місті звернутися до юриста/адвоката  або найближчого центру за надання вторинної безоплатної правової допомоги ,який безвідкладно надасть необхідну допомогу у захисті Ваших прав. Або роз"яснить неправомірність Ваших вимог....



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?