Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Учитывается ли "повторность" в ст.185?

18.12.2015 10:53
Здравствуйте. 31.10.14 был задержан в магазине с кражей товара на сумму 550 грн. 15.12.14 полтавским судом назначено наказание в виде штрафа ~ 700 грн. Является ли повторная кража (спустя год) более наказуемой? Заранее спасибо
г. Миргород



Доступные специалисты в области уголовного права и процесса

Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Могут ли посадить за долг банку?
Могут ли посадить за долг банку?
В этом ролике мы поговорим возможной криминальной ответственности за неуплату кредита Один из часто задаваемых...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
FIND
On-line *** Евгений
юрист
Киев (также и вся Украина)
ответил 18.12.2015 17:15

Является, так как за совершение повторно кражи, уже действия будут квалифицироваться  на по ч.1 ст.185 УК Украины, а по ч.2 ст.185 УК Украины, санкция которой побольше.



Консультация в индивидуальном порядке - на платной основе. С уважением, Евгений /моб.тел. (099)102-33-93, (097) 752-56-13/
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Бовсуновский Саша
адвокат
Коростень
ответил 18.12.2015 12:05
ответ исправлен 18.12.2015 12:09

Попередній коментар - це просто цитування КК. Складного в цьому нічого не має.

Проте, в діючому кримінальному кодексі існує поняття повторності. Повторність буде відсутньою, якщо після того, як Вам було призначено покарання в 2014 році у вигляді штрафу і ви сплатили вказаний штраф.

ч. 4 ст.32 КК України - Повторність відсутня, якщо за раніше вчинений злочин особу було звільнено від кримінальної відповідальності за підставами, встановленими законом, або якщо судимість за цей злочин було погашено або знято.

Автор вказує, що з моменту від першої крадіжки, до другої пройшов 1 рік. При цьому п.5 ст.89 КК України каже нам про те, що: особи, засуджені до основного покарання у виді штрафу в розмірі не більше трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, громадських робіт, виправних робіт або арешту, якщо вони протягом року з дня відбуття покарання (основного та додаткового) не вчинять нового злочину.

Автор відбув покарання в той день, коли сплатив штраф, тому рік з дня відбуття покарання йому потрібно рахувати саме з цього дня. а не з дня вчинення злочину.


0
фото
FIND
Off-line Бованенко Александр
адвокат
Киев (также Вся Украина)
ответил 18.12.2015 11:15

Стаття 185. Крадіжка

1. Таємне викрадення чужого майна (крадіжка) -

карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до трьох років.

2. Крадіжка, вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб, -

карається арештом на строк від трьох до шести місяців або обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

3. Крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому, -

карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років.

4. Крадіжка, вчинена у великих розмірах, -

карається позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років.

5. Крадіжка, вчинена в особливо великих розмірах або організованою групою, -

карається позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна.



С уважением, Александр 097-067-13-94; 067-139-89-55; email: lawyer133@ukr.net
Показать контактную информацию

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?