Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Отримання у власність земельної ділянки в порядку безоплатної приватизації

17.12.2015 16:14
Добрий день! Отправила запрос в Вышгородскую администрацию на приватизацию земельного участка. Но они ответили что мне нужно обратиться в сельской совет по этому поводу села в котором участок. Как определить в чей собственности государственной или коммунальной участок, и кто должен выдать разрешение? В законе написано: Стаття 122. Повноваження органів виконавчої влади, Верховної Ради Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування щодо передачі земельних ділянок у власність або у користування Сільські, селищні, міські ради передають земельні ділянки у власність або у користування із земель комунальної власності відповідних територіальних громад для всіх потреб. Верховна Рада Автономної Республіки Крим, обласні, районні ради передають земельні ділянки у власність або у користування з відповідних земель спільної власності територіальних громад для всіх потреб. Районні державні адміністрації на їхній території передають земельні ділянки із земель державної власності, крім випадків, визначених частинами четвертою і восьмою цієї статті, у власність або у користування у межах сіл, селищ, міст районного значення для всіх потреб та за межами населених пунктів для: а) ведення водного господарства; б) будівництва об'єктів, пов'язаних з обслуговуванням жителів територіальної громади району (шкіл, закладів культури, лікарень, підприємств торгівлі тощо), з урахуванням вимог частини сьомої цієї статті; в) індивідуального дачного будівництва. http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/2768-14?nreg=2768-14&find=1&text=121&x=7&y=3
г. Киев

Комментарии автора вопроса

22.12.2015 12:38      комментарий относится к Денисюк Юлія
Я писала 2 письма на разных людей один под застройку, ответили что надо обратиться в сельский совет, только как определить на чьем балансе земля не понимаю.Написала такое же письмо в сельский совет и копию РДА ответа приложила
2 такой же запрос только с назначением для індивідуального дачного будівництва. в ст 122 сказано что РДА должны разрешение выдавать даже на територии села, только ответ странным образом не дошел)

22.12.2015 12:32      комментарий относится к Селищев Виктор
Ответили что надо обратиться в сельський совет, земля якобы на ихнем балансе. Вопрос как определить кому принадлежит земля? Написала такое же письмо в сельский совет и копию РДА ответа приложила.

17.12.2015 18:02
А если я подавала под назначение індивідуального дачного будівництва?



Доступные специалисты в области земельного права

Ответы юристов

0
фото
Off-line Селищев Виктор
юрист
Киев
ответил 25.12.2015 13:18

    Юлия! Прежде чем заниматься выяснением собственника земельного участка, и его приватизацией, ответьте на один вопрос- на каком праве вы пользуетесь выше указаным з/у? Есть ли на нем постройки? А дальше, я вам помогу разобраться.....


0
фото
Off-line Селищев Виктор
юрист
Киев
ответил 18.12.2015 11:17

        Ваша найперша дія- визначити власника земельної ділянки (держава, чи орган місцевого самоврядування (сільська рада),потому звертатись з заявою до власника земельної ділянки про надання дозволу щодо виготовлення проекту відводу земельної ділянки додавши графічні матеріали,та інші необхідні документи. Перелік документів надасть власник земельної ділянки. Важливо- якщо земельній ділянкі не присвоєно  кадастрового номеру,то потрібно починати саме з цієї дії.....


0
фото
Off-line Головач Елена
юридическая компания
Харьков (также Харьков,Полтава, Киев, )
ответил 17.12.2015 20:38

Существует порядок приватизации. 

Подаете заяввление в сельсовет прикладывая все необходиміве документы.


0
фото
Off-line Денисюк Юлія
юрист
Киев
ответил 17.12.2015 19:16

До своєї заяви Ви додавали викопіювання з кадастрової карти (плану)  або інші графічні матеріали, на яких зазначали бажане місце розташування земельної ділянки? Вам надали письмову відповідь, як в ній обгрунтована причина відмови?


0
фото
Off-line Денисюк Юлія
юрист
Киев
ответил 17.12.2015 16:38

Добрий день! Якщо ділянка на яку ви претендуєте, в межах населеного пункту (комунальна власність)  - заява подається до місцевої (сільської) ради, якщо поза межами населеного пункту - до райдержадміністрації. 



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?