Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Можно ли выехать на похороны с максимального уровня безопасности?

14.12.2015 15:25
Полный вопрос умер отец. Могут ли вывести на похороны с колонии максимального уровня безопасности?
г. александрия



Доступные специалисты в области уголовного права и процесса

Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Могут ли посадить за долг банку?
Могут ли посадить за долг банку?
В этом ролике мы поговорим возможной криминальной ответственности за неуплату кредита Один из часто задаваемых...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Шевченко Дмитро
юрист
Днепродзержинск
ответил 14.12.2015 17:31

Варіант 1: якщо помер засуджений:

Відповідно до Інструкції про роботу відділів (груп, секторів, старших інспекторів) контролю за виконанням судових рішень установ виконання покарань та слідчих ізоляторів:

7.1. Після надходження від медичної частини установи (СІЗО) інформації про смерть засудженого (особи, яка тримається під вартою) підрозділ негайно на підставі інформації, поданої начальником відділення соціально-психологічної служби, про близьких родичів померлого готує повідомлення (телеграму) одному з них, яке надсилається за рахунок установи (СІЗО), та разом з медичною частиною установи (СІЗО) вживає необхідних заходів щодо подання до органу державної реєстрації актів цивільного стану необхідних документів для реєстрації факту смерті.

У неробочий час, у вихідні або святкові дні повідомлення (телеграму) готує та надсилає чергова частина установи (СІЗО) з подальшою передачею їх копій до підрозділу.

7.2. До особової справи померлої особи долучаються: копія сповіщення близьким родичам про смерть, копія повідомлення (заяви) про смерть в орган державної реєстрації актів цивільного стану, копія свідоцтва про смерть, акт про нещасний випадок (якщо смерть сталася внаслідок нещасного випадку), матеріали службового розслідування, акт судово-медичного експерта про розтин трупа, акт про поховання або акт про передачу родичам тіла померлого, квитанції про вислання (видачу) законним спадкоємцям особистих речей, грошей та коштовностей померлої особи.

отже - не розділено особливостей видачі трупа в контексті рівня безпеки колонії.

Проте, відповідно до ст.238 КПКУ:

4. Труп підлягає видачі лише з письмового дозволу прокурора і тільки після проведення судово-медичної експертизи та встановлення причини смерті.

отже - цілком зрозуміло - до кого потрібно звертати питання про видачу трупа.

Варіант 2: якщо помер батько засудженого:

Відповідь - НІі  т.я ст.111 Кримінально-виконавчого кодексу України   та Інструкції про порядок надання засудженим короткочасних виїздів за межі установ виконання покарань - право короткочасних виїздів надається. Засудженим, які тримаються у виправних колоніях мінімального рівня безпеки з полегшеними умовами тримання, дільницях соціальної реабілітації виправних колоній мінімального рівня безпеки із загальними умовами тримання і виправних колоніях середнього рівня безпеки та виховних колоніях


0
фото
Off-line Шевченко Дмитро
юрист
Днепродзержинск
ответил 14.12.2015 17:19
ответ исправлен 14.12.2015 19:03
Этот ответ юрист предпочёл удалить :)

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?