Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Питання по адмін.процесу

11.12.2015 09:46
Була справа про стягнення з мене податкового боргу і справу без мене розглянули і винесли постанову в адмінсуді. В справі є лише підтвердження що мене один рак викликали як відповідача і я не зявився (в справі є конверт за закінченням терміну зберігання) і справу розглянули в письмовому провадженні без бене. Чи мали вони право так робити, чи мали викликати мене ще раз і лише при повторній неявці розглянути в письмовому провадженні? Якщо не мали права то напишіть будьласка статтю КАС в якій про це вказано. Всім поставлю гарні відгуки

Комментарии автора вопроса

11.12.2015 12:07
В якому розмірі треба платити судовий збір за подачу апеляції на постанову адмінсуду? Якщо при подачі позову сплачено судовий збір 487,20грн.

11.12.2015 12:07      комментарий относится к Решетило Сергій
В якому розмірі треба платити судовий збір за подачу апеляції на постанову адмінсуду? Якщо при подачі позову сплачено судовий збір 487,20грн.



Ответы юристов

0
фото
Off-line Решетило Сергій
юрист
Киев
ответил 11.12.2015 12:09

535.92 грн


0
фото
Off-line Решетило Сергій
юрист
Киев
ответил 11.12.2015 09:53

ч.4 ст. 128 КАС України: "У разі неприбуття відповідача, належним чином повідомленого про дату, час і місце судового розгляду, без поважних причин розгляд справи може не відкладатися і справу може бути вирішено на підставі наявних у ній доказів".



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?