Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

1 чи 2 реєстраційні дії? (зміна паспортних даних, вихід учасника)

15.11.2013 11:07

Доброго дня, шановні юристи! Допоможіть з наступною ситуацією.

Є ТОВ. Єдиний учасник хоче вийти зі складу Товариства та передати директору свою частку у стат.капіталі. Директор, звичайно, вступає до складу цього ТОВ. Але є така проблема: Учасник перед цим змінив паспорт та не зареєстрував ці зміни. Чи можливо за 1 візит до держ.реєстратора внести зміни по учаснику, який виходить зі складу (зміна паспортних даних та вихід з ТОВ)? Чи потрібно це все описувати в протоколі Загальних зборів? 

П.С. Учасник вирішив не продавати, а відступати свою частку на користь третьої особи - директора ТОВ.

Чи можливо в одному протоколі прописати і про внесення змін до відомостей про учасника у звязку зі зміною ним паспорта, і про вихід учасника зі складу, передачу ним своєї частки шляхом відступлення її на користь третьої особи на підставі заяви та про вхід нового учасника до складу (це буде директор) + подати реєстратору 2 реєстраційнй картки відразу - одну заповнену на зміну відомостей, другу - на вихід?



Комментарии автора вопроса

15.11.2013 12:08      комментарий относится к Юридична фірма Феміда
Дякую за відповідь! А якже тоді одночасна подача форми 6 і форми 3? Або форми 3 і форми 4 по одному підприємству за 1 візит до реєстратора? Таке проходило нормально;) От тільки з одночасною подачею форми 3 і форми 3 не стикалася... (((



Ответы юристов

0
фото
Off-line Джулай Виктор
юрист
Киев
ответил 17.11.2013 21:27

Паспорт учредителя по какой причине менялся?


0
фото
Off-line Юридична фірма Феміда
адвокат
Ровно
ответил 15.11.2013 11:53

У Вас не вийде відразу подати 2 окремі форми, адже після внесення до реєстру змін про відомості про засновника, вони передаються до ДПІ, ПФ і органу статистики і будуть видні в реєстрі через 2-3дні.


0
фото
Off-line Юридична фірма Феміда
адвокат
Ровно
ответил 15.11.2013 11:37
ответ исправлен 15.11.2013 11:41

Відповідно до абзацу 8 ч. 2 ст. 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців» до переліку відомостей, які вказуються в ЄДР, зокрема, входить інформація про перелік засновників (учасників) юридичної особи, у тому числі ім’я, місце проживання, реєстраційний номер облікової картки платника податків.

Отже, зміна будь-яких із наведених відомостей тягне за собою необхідність унесення змін до ЄДР.

При написанні заяви у нотаріуса, він вкаже нові дані засновника, а реєстратор при внесенні таких даних встановить їх невідповідність у реєстрі і не зможе провести реєстраційну дію.

При зіміні відомостей про засновника подається форма№3 і заповнюється вже з урахуванням змін. Дві дії просто неможливо одночасно вписати.


0
фото
Off-line Юридична фірма Феміда
адвокат
Ровно
ответил 15.11.2013 11:15

Доброго дня!

Це буде 2 окремі реєстраційні дії.

Перед продажем потрібно внести зміни до статуту та зареєструвати зміни відмомстей про засновника.

Другий етап реєстрація змін складу засновників.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?