Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Просрочка паспорта

20.11.2015 11:09
Скажите пожалуйста, человек не сделал паспорт в 16 лет, сейчас ему 21. Какой будет штраф за просрочку?
г. Николаев



Ответы юристов

0
фото
Off-line Bogdan Serdyuk
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина и временно оккупированные территории)
ответил 21.11.2015 03:20

Ніякого, бо визначена моїми колегами стаття КУпАП стосується осіб, що зобов'язані мати паспорт. А у Вашому випадку законодавством НЕ встановлений граничний строк його отримання, хоч у 99 років можна його отримати. 

Нашим "чудним" (у всіх розуміннях цього слова) законодавством визначається строк з якого паспорт можна отримати приватній особі, а саме з 16 років, однак, чомусь не встановлена межа до якого періоду та починаючи з 16 років така особа повинна його отримати.

Відтак, розуміти сюрпризи долі в нашій "чудній" країні потрібно буквально!

P.S.: в підтвердження моїх слів зазначу, що декілька років назад бачив по "1+1" репортаж про бабусю (в селі), що отримала вперше паспорт майже в 70 років та без жодних штрафів. Чим Ви гірші за вказану бабусю? ;-)

Зможу допомогти у супроводженні Вашого питання.

Якщо моя відповідь Вам допомогла, залишайте подяку у графі "Відгуки".


0
фото
PREMIUM
Off-line "1 ПРАВОВАЯ КОМПАНИЯ" команда адвокатов/юристов
юридическая компания
Киев (также Все 23 региона Украины )
ответил 20.11.2015 18:05
ответ исправлен 20.11.2015 18:09
этот ответ относится к Рудниченко Андрей

 это уж точно) Хорошо, что хоть проценты не насчитывают как в Привате)))



E-mail: 1pravovaycompany@gmail.com, тел. (050)452-09-52; (067)463-98-87; (063)9878790
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Рудниченко Андрей
юрист
Киев
ответил 20.11.2015 18:02
этот ответ относится к "1 ПРАВОВАЯ КОМПАНИЯ" команда адвокатов/юристов

і як же далі жити після сплати ТААКОГО штрафу?:))


0
фото
FIND
Off-line *** Евгений
юрист
Киев (также и вся Украина)
ответил 20.11.2015 12:59

По ст.197 КУоАП, штраф от 17 до 51 грн.



Консультация в индивидуальном порядке - на платной основе. С уважением, Евгений /моб.тел. (099)102-33-93, (097) 752-56-13/
Показать контактную информацию
0
фото
PREMIUM
Off-line "1 ПРАВОВАЯ КОМПАНИЯ" команда адвокатов/юристов
юридическая компания
Киев (также Все 23 региона Украины )
ответил 20.11.2015 11:12
ответ исправлен 20.11.2015 11:13

Готовте 17 гривен!)

Відповідно до п.18 Положення про паспорт громадянина України, затвердженого постановою ВРУ від 26.06.1992 № 2503-XII, для одержання, обміну паспорта і вклеювання до нього нових фотокарток громадянин подає документи і фотокартки не пізніш як через місяць після досягнення відповідного віку....
Тобто для першого отримання паспорта необхідно подати документи від дати 16-річчя протягом місяця.

При простроченні настає адміністративна відповідальність (ст.197 КпАП "Проживання без паспорта", санкція статті - попередження або штраф від 1 до 3 н.м. доходів громадян).

З практики: ст.197 КпАП можуть і не застосувати, а обмежитись усним зауваженням, зважаючи на не дуже великий строк протермінування (до року). Є реальні випадки де все відбулося легким переляком :)



E-mail: 1pravovaycompany@gmail.com, тел. (050)452-09-52; (067)463-98-87; (063)9878790
Показать контактную информацию

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?