Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Дарственость

19.11.2015 21:31

Дарственость?
Як ділиться земля після смерті(матері, бабці), між 4-ма дітьми,Якщо кожен бажає свою частину землі, при цьому одна дитина приписана в ній!???*

І як зробити це правильно, дешево, без проблем бистро,,,,,,....


г. Коростишів



Доступные специалисты в области земельного права

Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line Бованенко Александр
адвокат
Киев (также Вся Украина)
ответил 20.11.2015 01:51

Стаття 1261. Перша черга спадкоємців за законом

1. У першу чергу право на спадкування за законом мають діти спадкодавця, у тому числі зачаті за життя спадкодавця та народжені після його смерті, той з подружжя, який його пережив, та батьки.

Стаття 1262. Друга черга спадкоємців за законом

1. У другу чергу право на спадкування за законом мають рідні брати та сестри спадкодавця, його баба та дід як з боку батька, так і з боку матері.

Стаття 1263. Третя черга спадкоємців за законом

1. У третю чергу право на спадкування за законом мають рідні дядько та тітка спадкодавця.

Стаття 1264. Четверта черга спадкоємців за законом

1. У четверту чергу право на спадкування за законом мають особи, які проживали зі спадкодавцем однією сім'єю не менш як п'ять років до часу відкриття спадщини.

Стаття 1265. П'ята черга спадкоємців за законом

1. У п'яту чергу право на спадкування за законом мають інші родичі спадкодавця до шостого ступеня споріднення включно, причому родичі ближчого ступеня споріднення усувають від права спадкування родичів подальшого ступеня споріднення.

Ступінь споріднення визначається за числом народжень, що віддаляють родича від спадкодавця. Народження самого спадкодавця не входить до цього числа.

2. У п'яту чергу право на спадкування за законом одержують утриманці спадкодавця, які не були членами його сім'ї.

Утриманцем вважається неповнолітня або непрацездатна особа, яка не була членом сім'ї спадкодавця, але не менш як п'ять років одержувала від нього матеріальну допомогу, що була для неї єдиним або основним джерелом засобів до існування.

Майно між дітьми ділиться порівну.

Протягом 6 місяців звернутись до нотаріуса за місцем проживання спадкодавця. Після спливу 6 місяц у тогож нотаріуса забрати свідоцтво про прийняття спадщини. (Вартість нотаріальних послуг Вам скаже нотаріус).

Після цього оформляти документи на землю (цінова політика при оформленні земельної ділянки у кожній приватній компанії різна).

Дитина не може бути прописана на земельній ділянці.



С уважением, Александр 097-067-13-94; 067-139-89-55; email: lawyer133@ukr.net
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Ковтун Наталия
юрист
Киев
ответил 19.11.2015 21:50
ответ исправлен 19.11.2015 22:23

как ребенок может быть прописан на земле? наследство делится между детьми в равных частях. нужно обратиться к нотариусу в течении 6 мес после смерти матери. внук не есть нследником.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?