Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Атестация среднего медперсонала

12.11.2015 20:08
Подскажите пожалуйста,17 лет проработала медицинской сестрой в гос учереждении,посдедних 3 года работаю акушеркой в частной структуре.Имею высшую категорию по специальности "сестринское дело",в этом году собираюсь подать документы на переаттестацию для подтверждения высшей категории по специальности "сестринское дело"Имею ли я на это право?Или мне теперь нужно проходить аттестацию по специальности "акушерское дело" по прохождении 5 лет?
г. Житомир



Ответы юристов

0
фото
Off-line Пискун Леся
адвокат
Киев
ответил 17.11.2015 14:40

Добрий день,

  Відповідно до Положення про атестацією молодших спеціалістів з медичною освітою, затверджено Наказом Міністерства охорони здоров'я України 23.11.2007 № 742, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 12.12.2007 р. за №1368/14635

  п. 1.3. Право на атестацію мають: - молодші спеціалісти з медичною освітою всіх спеціальностей, що отримали освітньо-кваліфікаційний рівень "молодший спеціаліст" або "бакалавр" у вищих навчальних закладах І-ІV рівнів акредитації; - особи, що мають незакінчену вищу освіту та в установленому порідку допущені до медичної діяльності на посадах, які вони обіймають; - особи, що не мають відповідної освіти, але допущені Міністерством охорони здоров'я України або МОЗ СРСР до роботи на посадах молодших спеціалістів з медичною освітою (середніх медичних працівників). Такі особи проходять отестацію за спеціальностями, до яких віднесені ці посади.

  п.1.5. Атестації на присвоєння (підтвердження) кваліфікаціної категорії підлягають особи, які: зазначені в п. 1.3 цього Положення, професійна назва роботи яких відповідає класифікатору професій ДК 003:2005, затвердженому наказом Держспоживстандарту України від 26.12.2005 № 375; - мають стаж роботи за спеціальністю, за якою атестуються, не менше 5 років; - закінчили проятгом останніх п'яти років в закладі (підрозділі) післядипломної освіти курси підвищення кваліфікації молодших спеціалістів з медичною освітою; - виявили бажання атестуватися на присвоєння (підтвердження) кваліфікаційної категорії.

п. 1.7. Кваліфікація молодших спеціалістів з медичною освітою визначається атестаційною комісією за трьома кваліфікаційними категоріями: друга, перша, вища.

п.п. 1.7.3. Вища кваліфікаційна категорія Присвоюється (підтверджується) молодщим спеціалістам з медичною освітою зі стажем роботи з даної спеціальності не менше десяти років, які вирізняються високим професіоналізмом, володіють відмінною теоретичною і практичною підготовкою, мають знання із суміжних дисциплін, досконало володіють сучасною оргтехнікою, комп'ютером, активно використовують і впроваджують нові передові методи діагностики та лікування, пройшли відповідні курси підвищення кваліфікації, сумлінно виконують свої обов'язки і є наставниками молодих спеціалістів, пропагандистами здорового способу життя.

п. 1.8. Атестація молодших спеціалістів з медичною освітою здійснюється один раз на п'ять років.

  За бажанням фахівців при наявності необхідного стажу роботи атестація на присвоєння (підтвердження) кваліфікаційної категорії може бути проведена і через менший строк, але не раніш ніж через рік з моменту попередньої атестації. У разі позачергової атестації термін наступної атестації встановлюється через 5 років.

п. 1.9. Атестація молодших спеціалістів з медичною освітою може проводитись за спеціальностями як за основним місцем роботи, так і при роботі за сумісництвом.

З повагою,



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?