Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

С нас берут деньги за под хранение к родителям

05.11.2015 18:27
Голова нашей сельской рады берёт с нас 1000 гр. за под хоронениие на сельском кладбище при этом даёт какой то расчетный счёт. Правомерные ли её действия??
г. Киев



Доступные специалисты в области земельного права

Ответы юристов

0
фото
Off-line Голубев Анатолий
юрист
Лозовая
ответил 05.11.2015 19:38
Здравствуйте! Статтєю 14  З А К О Н У   У К Р А Ї Н И «Про поховання та похоронну справу» передбачино хто має право на безоплатне поховання:   «     Стаття 14. Безоплатне поховання

     Безоплатно для виконавця волевиявлення померлого  або  особи,
яка зобов'язалася поховати померлого, здійснюється поховання:

     а) з військовими почестями померлих осіб,  які мають особливі
заслуги перед Батьківщиною:

     Героїв Радянського Союзу;

     повних кавалерів ордена Слави;

     осіб, нагороджених чотирма і більше медалями "За відвагу";

     Героїв Соціалістичної Праці, удостоєних цього звання за працю
в період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років;

     б) осіб,   які   мають   особливі   трудові   заслуги   перед
Батьківщиною:

     Героїв Соціалістичної Праці;

     Героїв України;

     повних кавалерів ордена Трудової Слави;

     в)  учасників  бойових дій; { Пункт "в" частини першої статті
14 в редакції Закону N 880-VI ( 880-17 ) від 15.01.2009 }

     г)  інвалідів  війни.  {  Частину  першу  статті 14 доповнено
пунктом   "г"  згідно  із  Законом  N  3410-IV  (  3410-15  )  від
08.02.2006 }

     На могилі померлої (загиблої) особи, яка має особливі заслуги
та   особливі   трудові  заслуги  перед  Батьківщиною,  безоплатно
споруджується  надгробок  за  встановленим   Кабінетом   Міністрів
України зразком ( 1963-2003-п ).

     Витрати на  поховання  померлих,  зазначених у частині першій
цієї статті,  здійснюються за рахунок  коштів  Державного  бюджету
України відповідно до закону.

     Витрати на  поховання  осіб,  зазначених  у пунктах "а" і "б"
частини  першої  цієї  статті,  здійснюються  за  рахунок   коштів
Державного бюджету України в порядку, встановленому законом.

     Витрати на   поховання  померлих,  передбачених  пунктом  "в"
частини  першої  цієї  статті,  здійснюються  за  рахунок   коштів
місцевих бюджетів.»  





закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?