Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Приобретена часть недвижимости в 2008г., а земля осталась на предидущем влад

26.10.2015 17:03
Приобретена часть недвижимости в 2008г., а земля осталась на предидущем владельце с оставшейся частью недвижимости по акту на постоянное пользование землёй. Теперь охрана не допускает на территорию к своим зданиям. Что делать пока не переоформлена земля? Имеют ли право не допускать?
г. Прилуки



Ответы юристов

0
фото
Off-line Бондарева Ольга
Киев
ответил 27.10.2015 03:03
В таких случаях устанавливают сервитут: право пользования чужим земельным участком. Заверяется у нотариуса или решением суда. Но, можно ставить вопрос и о признании недействительным гос.акта на право постоянного пользования (для всех строений) после продажи части строений Вам. Продавать Вам землю, которая только в пользовании, не имеют права. Ситуация решаемая.
0
фото
FIND
Off-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Днепропетровск (также Киев)
ответил 26.10.2015 19:29

Добрый день!

Суд не панацея.

В целом приобретение недвижимости без земли невозможно. Как вы ее переоформляете? и у кого?

На каком основании вы сейчас пользуетесь землей под вашей недвижимостью.

Правомерность действий соседей, как и выход для вас из ситуации, можно оценить после документов, на которые вы ссылаетесь.



Ваш юрист у Дніпропетровську,Києві, Одесі // (050) 3202873 ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию
1
фото
PREMIUM
Off-line "1 ПРАВОВАЯ КОМПАНИЯ" команда адвокатов/юристов
юридическая компания
Киев (также Все 23 региона Украины )
ответил 26.10.2015 18:33
ответ исправлен 26.10.2015 18:34

Изначально заявление в суд про устранение препядствий при пользовании собственностью, исходя с

 Стаття 120 ЗКУ. Перехід права на земельну ділянку у разі набуття права на жилий будинок, будівлю або споруду

1. У разі набуття права власності на жилий будинок, будівлю або споруду, що перебувають у власності, користуванні іншої особи, припиняється право власності, право користування земельною ділянкою, на якій розташовані ці об'єкти. До особи, яка набула право власності на жилий будинок, будівлю або споруду, розміщені на земельній ділянці, що перебуває у власності іншої особи, переходитьправо власності на земельну ділянку або її частину, на якій вони розміщені, без зміни її цільового призначення. 2. Якщо жилий будинок, будівля або споруда розміщені на земельній ділянці, що перебуває у користуванні, то в разі набуття права власності на ці об'єкти до набувача переходить право користування земельною ділянкою, на якій вони розміщені, на тих самих умовах і в тому ж обсязі, що були у попереднього землекористувача. 3. У разі переходу права власності на будинок або його частину від однієї особи до іншої за договором довічного утримання право на земельну ділянку переходить на умовах, на яких ця земельна ділянка належала попередньому землевласнику (землекористувачу). 4. У разі набуття права власності на жилий будинок, будівлю або споруду кількома особамиправо на земельну ділянку визначається пропорційно до часток осіб у праві власності жилого будинку, будівлі або споруди. 5. У разі набуття права власності на жилий будинок, будівлю або споруду фізичними або юридичними особами, які не можуть мати у власності земельних ділянок, до них переходить право користування земельною ділянкою, на якій розташований жилий будинок, будівля або споруда, на умовах оренди. 6. Істотною умовою договору, який передбачає набуття права власності на жилий будинок, будівлю або споруду, є кадастровий номер земельної ділянки, право на яку переходить у зв'язку з набуттям права власності на ці об'єкти. Укладення договору, який передбачає набуття права власності на жилий будинок, будівлю або споруду, що пов'язане з переходом права на частину земельної ділянки, здійснюється після виділення цієї частини в окрему земельну ділянку та присвоєння їй окремого кадастрового номера. У разі набуття права власності на жилий будинок (крім багатоквартирного), який розташований на землях державної або комунальної власності, що перебувають у користуванні іншої особи, та необхідності поділу земельної ділянки площа земельної ділянки, що формується, не може бути меншою, ніж максимальний розмір земельних ділянок відповідного цільового призначення, визначених статтею 121 Земельного кодексу України (крім випадків, коли формування земельної ділянки в такому розмірі є неможливим).   



E-mail: 1pravovaycompany@gmail.com, тел. (050)452-09-52; (067)463-98-87; (063)9878790
Показать контактную информацию

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?