Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Оплата комунальнных услуг

22.10.2015 08:31
Должен ли я оплачивать в теплосети за балкон.
г. Дзержинск



Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
В этом ролике мы поговорим о проблемах с ЖЭКами, о качестве коммунальных услуг и как бороться с ЖЭКами Запомните...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Ведмидь Павел
адвокат
Черкассы
ответил 22.10.2015 09:05

Доброго дня. Ви повинні оплачувати за опалення виходячи з опалювальної площі, звичайно, якщо немає лічильника на опалення. Відповідно до "Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення" оалювальна площа - це є загальна площа (об'єм) квартири, а також будинку садибного типу без урахування площі лоджій, балконів, терас.

Крім того, п. 2 постанови КМУ від 08.06.1996 № 619 під приміщеннями, площа яких не входить до опалювальної площі слід розуміти приміщення, які відокремлені від опалювальних приміщень, стінами, або дверними чи віконними прорізами із заповненням, які відповідають вимогам з опору теплопередачі для огороджуючих конструкцій житлових будинків. В іншому разі площа цих приміщень входить до опалювальної площі.

Таким чином, якщо ваш балкон відокремлений від житлових кімнат, та якщо на ньому не виведено опалювальну мережу квартири, то він вважається неопалювальним приміщенням і до опалювальної площі не входить.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?