Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Ввоз авто на польских номерах

22.10.2015 00:24
Здравствуйте! Такой вопрос. Гражданин Украины является учредителем польской фирмы. Есть все необходимые документы. На балансе фирмы числится авто. Гражданин Украины возвращается в Украину по делам на служебном авто, имеет подтверждение того, что он является не просто работником, но и учредителем, и документы на машину. Какой максимальный срок он может пребывать на территории Украины? Какие нормы регулируют? Нужно ли быть членом или органом правления? Посоветуйте, пожалуйста. Какая практика?
г. Киев



Ответы юристов

0
фото
Off-line Стальные Адвокаты
ответил 22.10.2015 09:49
«Польський» автомобіль. Найбільш прийнятна схема: «Тимчасове ввезення» (ст. 189 Митного кодексу України). З метою безперешкодного пересування територією України на автомобілі, що обліковується за юридичною особою зареєстрованою в Польші, представнику компанії окрім посвідчення водія на право керування транспортним засобом відповідної категорії, реєстраційного документу на транспортний засіб (в Україні - свідоцтво про реєстрацію ТЗ), полісу (сертифікат) обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (п. 2.1. ПДР), при собі необхідно мати: 1. Безстрокова довіреність, що надає право керувати транспортним засобом з засвідченим перекладом на українську мову; 2. Подорожній лист з перекладом на українську мову; 3. Посвідчення про відрядження з перекладом на українську мову; 4. Документ, що підтверджує, що власником автомобіля є юридична особа (свідоцтво про реєстрацію + договір купівлі-продажу чи інший документ, що підтверджує право власності на авто) з перекладом на українську мову; 5. Документ, що підтверджує, що особа яка керує автомобілем є працівником юридичної особи, власника автомобіля (статут, наказ про призначення, контракт) з перекладом на українську мову. Зазначених документів достатньо для зняття можливих питань працівників ДАЇ за умови відсутності факту порушення ПДР. Строк перебування автомобіля на території України встановлюється супровідними документами на автомобіль (п. 1,2,3 вищевказаного переліку). При цьому, Стамбульська конвенція дозволяє використовувати авто в комерційних цілях не більше одного року. Після чого, необхідно перетнути кордон, та знову повернутися на територію України.

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?