Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Питання про адміністративні збори та надання відомостей з кадастру

21.10.2015 18:57
Доброго дня, цікавить легальність та сума адміністративних зборів за реєстрацію речових прав на нерухоме майно 22012600 сума 85,26, ще один точно такий самий платіж, сума 91,35 грн. а також плата за витяги з держ.реєстру прав 22012700 - 2 шт.по 120 грн.кожен. також вручили і п'ятий папірець - надання відомостей Державного земельного кадастру у формі витягів з Державного земельного кадастру пр оземельну ділянку. чи є право не оплачувати дані послуги і на які статті можна при цьому опиратись? дякую
г. Рівне



Ответы юристов

0
фото
Off-line Муравйов Олег
юрист
Киев
ответил 22.10.2015 11:30

Нормативні акти:

ЗУ "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень"

ч. 1 ст. 26 - визначає розмір сплат, а в ч. 2 ст. 26  зазначено хто і за яких підстав звільняеться від сплати адміністративного збору.

Також зверніть увагу на:

Постанова "Про затв. Порядку держ. реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень"



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?