Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Як переписати частку квартири шляхом дарування,якщо документи не віддає мама

01.10.2015 00:46
мій чоловік отримав частку квартири шляхом дарування,і хоче переписати частку на нашу донечку або на мане,але документи тримає його мама і не хоче віддавати.Яким чином він може забрати документи і переписати?
г. Львов

Комментарии автора вопроса

01.10.2015 01:18
У нього на руках не має договору дарування,всі ці документи тримає в себе його мама



Ответы юристов

0
фото
Off-line Захаревич Андрей
Одесса
ответил 01.10.2015 03:08

     Згідно ст. 50, ч. 2 ЗУ "Про нотаріат"Видача дубліката втраченого або зіпсованого документа здійснюється державним нотаріальним архівом. До передачі в архів примірників документів, посвідчених або виданих нотаріусом чи посадовою особою органу місцевого самоврядування, дублікат втраченого документа видається відповідно нотаріусом чи посадовою особою виконавчого комітету за місцем його зберігання.

     Ваш чоловік має звернутися з письмовою заявою до нотаріуса, де посвідчувався договір дарування про видачу його дубліката.


0
фото
Off-line Сергиенко Ольга
юрист
ответил 01.10.2015 01:09

Можно получить дубликат договора дарения и потом произвести сделку.


0
фото
FIND
On-line Штангей Сергей
юрист
Киев (также (также вся Украина))
ответил 01.10.2015 00:48

А что именно ему не отдают... у него есть на руках договор дарения...



Контакты: mrphua81@gmail.com; 380958643302 - Звоните
Показать контактную информацию

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?