Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Перевірка газового лічильника

16.09.2015 18:59
Приблизно місяць тому повернувшись з роботи я виявила в дверях папірець де було написано:( зателефонуйте в газове господарство з приводу зняття газового лічильника на повірку згідно "Закону про метрологію та метрологічну діяльність".У випадку не проведення повірки об"єм газу спожитого буде проведено по встановленим нормам та тарифам.) Чи маю я право вимагати від працівників газового господарства провести повірку мого лічильника на місці в моїй квартирі або на період зняття мого газового лічильника, щоб вони встановили свій перевірений лічильник. Чи будуть мої дії правомірними?



Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
В этом ролике мы поговорим о проблемах с ЖЭКами, о качестве коммунальных услуг и как бороться с ЖЭКами Запомните...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Денисюк Юлія
юрист
Киев
ответил 16.09.2015 22:34

Так,

відповідно до п. 16-1 Правил надання населенню послуг із газопостачання, які затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від  9 грудня 1999 р. N 2246 :

Періодична повірка лічильників газу, їх технічне обслуговування та пов'язаний із такою повіркою ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) здійснюються за рахунок газорозподільного підприємства.

Відповідно до графіків зняття лічильників, проводиться узгодження зі споживачем про час виконання робіт (у телефонному режимі спілкування із мешканцем квартири про надання доступу для зняття лічильника). У назначений час представник газорозподільчого підприємства відвідує помешкання, де встановлений лічильник та виконує роботи з його демонтажу. Замість знятого лічильника встановлюється лічильник з обмінного фонду аналогічного типу або встановлюється байпасна перемичка (з’єднання гумовим патрубком). Про зняття лічильника на періодичну повірку складається акт у двох примірниках, один з яких надається споживачеві.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?