Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Изменить отчество малолетнего ребенка

14.09.2015 01:40

Как изменить отчество ребенка одиночке, не проводя процесс усыновления супругом? И лишается ли мать тогда статуса одиночки?


г. Киев



Ответы юристов

0
фото
Off-line Максимик Михайло Петрович
юридическая компания
Запорожье (также Дніпропетровськ, Мелітополь, Миколаїв, Київ)
ответил 14.09.2015 09:13

Без всиновлення дитини або без визнання батьківства щодо неї змінити "по-батькові" дитини, за одним лише Вашим бажанням, не можливо! 


0
фото
Off-line Мороз Виктор
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина)
ответил 14.09.2015 08:54

Через ЗАГС, статус утратите.


0
фото
Off-line Зановский Андрей
юрист
Апостолово
ответил 14.09.2015 08:40
Для внесення змін в свідоцтво про народження дитини, а саме в запис по батькові дитини Вам необхідно по-перше Бажання батька дитини, по-друге Батьком складається заява про визнання батьківства у відділі ЗАКСУ де видавалось свідоцтво після чого сплачується державне мито та видається доповнене свідоцтво про народження. Стосовно другого питання (статуса одиночки)то так Ви позбавляєтесь даного статусу, оскільки МАТИ ОДИНОЧКА - чітко визначена у постанові Пленуму Верховного Суду України «Про практику розгляду судами трудових спорів» № 9 від 06.11.1992 року. У відповідності до п. 9 цієї постанови одинокою матір’ю слід вважати жінку, яка не перебуває у шлюбі та у свідоцтві про народження дитини відсутній запис про батька дитини або запис про батька зроблено у встановленому порядку за вказівкою матері, вдову або іншу жінку яка виховує і утримує дитину сама... Якщо Вам моя відповідь допомогла залиште свій відгук...
0
фото
Off-line Закалюжна Інна
адвокат
Житомир
ответил 14.09.2015 08:15

Уточнююче запитання. Ви є матір"ю одиначкою (батько у свідоцтві про народження записаний з Ваших слів або взагалі не записаний) чи просто вважаєте себе такою?

Важлива інформація: Чинне законодавство визначає поняття «одинока мати» досить чітко: до одиноких матерів (а також батьків) належать матері (батьки), котрі не просто не перебувають у шлюбі, а взагалі не мають у свідоцтві про народження їхньої дитини (чи в рішенні про усиновлення) запису про батька або ж цей запис зроблено в установленому порядку державним органом РАГС за вказівкою матері дитини, тобто заява батька дитини на визнання ним батьківства відсутня, а ім’я та по батькові записані зі слів матері.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?