Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Заява про розгляд справи за відсутності особи

05.11.2013 10:59

Доброго дня. Я позивач по адміністративній справі, але хочу щоб справа була розглянута за моєї відсутності. Для цього мені достатньо написати заяву (клопотання) про розгляд справи за відсутності позивача? Чи потрібно ще щось зробити? І скільки повинно бути екземплярів цієї заяви? Один чи більше? Дуже дякую!




Комментарии автора вопроса

05.11.2013 11:45
Дуже дякую. А якщо наприклад я найму представника, то можливо передати цю заяву через нього саме в день судового засідання?



Ответы юристов

0
фото
Off-line Ляхов Игорь
юрист
Киев (также Одесса, Львов)
ответил 05.11.2013 14:09
ответ исправлен 05.11.2013 15:13

Наймання представника буде коштувати додаткових витрат на нотаріалне посвідчення довіреності.

Можете заяву надіслати поштою, з описом вкладення. А також з повідомленням про вручення.


0
фото
Off-line Могильчук Елена
юридическая компания
Кременчуг
ответил 05.11.2013 12:17

Будь-яку заяву бажано реєструвати, все ж таки, через канцелярію. Це може зробити Ваш представник. 


0
фото
Off-line Лобода Юлия
адвокат
Днепропетровск
ответил 05.11.2013 11:54

Если у Вас будет представитель, который будет присутствовать в с/з от Вашего имени на основании доверенности, тогда Ваше заявление теряет свою актуальность. Т.к. представитель будет представлять Ваши интересы с соответствующими Вашими правами как стороны по делу. А это означает, что Вы обеспечили явку на с/з. Лично или через представителя - не имеет значения.


0
фото
On-line Пискун Леся
адвокат
Киев
ответил 05.11.2013 11:18

Добрий день, пишете заяву в 2-х екз. одний подаєте в канцелярію Суду на іншому ставиться відмітка про отримання.

Приклад заяви:                                                                 .................... суду

                              адреса суду 

Головуючому по справі: Судді: .............

Позивач: .....................

адреса

 справа  №

 

ЗАЯВА

Прошу Вас розглянути справу №........... за позовом ......................... до ............... про............. без моєї участі, в письмовому провадженні за наявними в справі матеріалами. 

Позовні вимоги підтримую в повному обсязі. Прошу задовольнити позовні вимоги в повному обсязі.

 

 

дата                                            підпис                                     ПІП


0
фото
Off-line Могильчук Елена
юридическая компания
Кременчуг
ответил 05.11.2013 11:14

Рекомендую також в клопотанні наголосити на необхідності направлення Вам копії судового рішення


0
фото
Off-line Могильчук Елена
юридическая компания
Кременчуг
ответил 05.11.2013 11:10

Відповідно до ст. 122 Кодексу адміністративного судочинства України особа, яка бере участь у справі, має право заявити клопотання про розгляд справи за її відсутності. Клопотання подається до суду в одному екземплярі. В клопотанні, на мій погляд, варто ще раз зазначити, що Ви підтримуєте свої позовні вимоги та просити суд їх задовольнити.  


0
фото
Off-line Лобода Юлия
адвокат
Днепропетровск
ответил 05.11.2013 11:09

Достаточно одного заявления от Вашего имени на имя судьи, который рассматривает дело. Пишется в свободной форме с указанием: рассмотрение конкретного с/з без участия, или же дела вцелом. Лучше подайте через канцелярию суда заранее.


0
фото
Off-line Більчук Олександр
юрист
Киев
ответил 05.11.2013 11:08

Заяви про розгляд справи у вашій відсутності цілком достатньо. Майте два примірника заяви: один для суду, інший для Вас (з відміткою про отримання).


0
фото
Off-line Бондарчук Вадим Володимирович
адвокат
Винница
ответил 05.11.2013 11:07

Добрий день. Так, Ви можете скористатися своїм правом напшисавши заяву до суду про підтримання позовної заяви в повному об'ємі і також можете прохати розглянути її без вашої участі.


0
фото
Off-line Мельник Андрея
юрист
Жмеринка
ответил 05.11.2013 11:07

Одної заяви достатньо. В ній ви повинні написати, що позовні вимоги підтримуєте повністю та просите розглянути справу у вашу відсутність. Цю заяву в канцелярії суду реєструють і передадуть судді. Кінцевий результат по справі (рішення, постанову, ухвалу) вам повинні надіслати поштою. З моменту отримання документа у вас буде право оскаржити рішення суду на протязі строку, вказаному вкінці рішенні.


0
фото
Off-line Баринов Денис
адвокат
Харьков
ответил 05.11.2013 11:07
ответ исправлен 05.11.2013 11:08

Да, достаточно написать заявление, которое либо отправьте по почте письмом с уведомлением, либо сделайте два экземпляра и отнесите в канцелярию суда, чтобы там на втором экземпляре поставили отметку о получении



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?